TECRÜBELİ MUHTAR TEKRAR ADAY OLDU

Taşköprü’de 3 dönem muhtarlık yapan Ahmet Kılıç Taşköprü köyünün Düzce’nin büyük köyleri arasına sokarak köye hizmet anlamında büyük hizmetler vermişti.

TECRÜBELİ MUHTAR TEKRAR ADAY OLDU
2.11.2023 - 16:45
Kaynak: Haber Merkezi

Kılıç ‘’Muhtarlığı devretmesinden sonra köye hiçbir yatırımın ve hizmetin yapılmadığı ve 2 seneden beri köyden uzak kalarak partisine hizmet eden Hüseyin Gür köyümüzün sorunlarıyla ilgilenmemiştir, bende bu eksikliği gördüğüm için bana yapılan baskıları da göz önüne alarak tekrar muhtarlığa adaylığımı koymayı düşünüyorum. Biz bu köyün hem vatandaşıyız, hem de bu köyün insanlarına iş veriyoruz, ben bıraktıktan sonra köyümüze hiçbir yatırım yapılmamıştır, köyümüz Düzce’nin en büyük köylerindendir. İnşallah köyümüzün vatandaşları bizlere güvenerek hizmet bekliyorlar, muhtarlığa seçildikten sonra yarım kalan işlerim var, bunları tamamlamak için köyümüzün insanları da bizleri tercih ederlerse adaylığımı koyacağım’’ dedi.


Editör: N. Ölmez

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.