KONURALP WEB TV'YE ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Konuralp Web TV ve gazetesi yenilenen yüzüyle çok yakında haftalık programları ile de hazırlıklarını sürdüren Konuralp Web TV’ye ziyaretler devam ediyor.

KONURALP WEB TV'YE ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
27.10.2023 - 13:07
Kaynak: Özel Haber

Yerel televizyon olarak Düzce’de Web TV yayını ile yayın hayatına çok yakında başlayacaktır. Yaptığı haberlerle gündemi takip eden Konuralp Web TV bir yandan hazırlıklarını sürdürürken bir yandan da Düzce’de görev yapan mülkü amirler ve siyasi partiler ziyaretlerine devam ediyorlar.

Bugün Konuralp Web TV ve gazetemizi ziyarete gelen Demokrat Partisi Merkez İlçe Başkanı İsa Şeker, Gümüşova Demokrat Partisi İlçe Başkanı Yusuf Kısa ve Demokrat Partisi İl Yönetim Üyesi Mustafa Özcan Konuralp Web TV ve Gazetesinin çalışmalarını ve haberlerini yakından takip ediyoruz, yaptığı objektif haberleriyle Düzce’de bizlerin sesi olmaya devam ederken, Konuralp Web TV’yi Düzce’ye kazandıran  İmtiyaz sahibi Sezgin Aktaş, Koordinatör Mücahit Özcan ve Haber Müdürü Ceren Deviren’e Düzce’ye kazandırdığı bu televizyon için teşekkür ettiler.


Editör: E. Ceren Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.