CUMHURİYET'İN 100. YILI KUTLAMALARI KAPSAMINDA DOĞA YÜRÜYÜŞÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ

Yedigöller Grup yolu üzerinde düzenlenen ve Yaylatepe Köyü seyir alanında son bulan Doğa Yürüyüşü Etkinliğinde; Cumhuriyetimizin 100. Yılı alt metnini temel alarak ilçemizin doğal güzelliklerine ve turizm potansiyeline dikkat çekilmek hedeflendi.

CUMHURİYET'İN 100. YILI KUTLAMALARI KAPSAMINDA DOĞA YÜRÜYÜŞÜ ETKİNLİĞİ DÜZENLENDİ
26.10.2023 - 11:28
Kaynak: Haber Merkezi

Kaymakam DEMİRKOL; ''Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlamaları kapsamında ilçemizdeki faaliyetlerimize tüm hızı ile devam ediyoruz. Bugün de Yedigöller yolu üzerinde bulunan, eşsiz doğa harikası olan Yaylatepe Köyünde çalışma arkadaşlarımızla "Doğa Yürüyüşü Programı" düzenledik. Bu doğa yürüyüşündeki asıl amacımız ilçemizin doğal güzelliklerini gözler önüne sermek ve mümkün olduğunca turizm potansiyelini tüm vatandaşlarımızın ilgisine sunmak istiyoruz. Bu düzlemdeki çalışmalarımız ilerleyen günlerde de devam ettirerek Yığılcamızı Türkiye'nin yeni yüzyılına hazırlamaya gayret edeceğiz. Bu vesile ile tüm hemşehrilerimizin şimdiden Cumhuriyet Bayramını kutluyorum " dedi.


Editör: N. Ölmez

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.