PROF. DR. NEDİM SÖZBİR BİLİŞİM FESTİVALİ IFEST 2023’E KATILDI

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Batman Üniversitesi’nin Batıraman Kampüsü Fen Edebiyat Fakültesi’nde düzenlediği Bilişim Festivali IFEST 2023’e katıldı.

PROF. DR. NEDİM SÖZBİR BİLİŞİM FESTİVALİ IFEST 2023’E KATILDI
20.10.2023 - 12:14
Kaynak: Haber Merkezi

Festival öncesinde Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir’i makamında ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir, Batman Üniversitesi’nin yürüttüğü çalışmalar hakkında Prof. Dr. Demir tarafından bilgilendirildi. İki üniversitenin iş birliğinde yapılabilecek çalışmaların da görüşüldüğü ziyarette Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Batman Üniversitesi Anı Defteri’ne günün anısına yazı yazarak imza attı.

Bilişim Festivali IFEST 2023’te yerli ve yabancı konuşmacıların seminer verdiği kongre kapsamında 30’dan fazla firma açtığı stantlarla ziyaretçilere bilişim hakkında farklı bilgiler verdi.  2 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlayan festival, bünyesinde barındırdığı Bilişim Fuarı, Bilişim Konferansı, Bilişim Çalıştayı, Sempozyum, Kurslar ve workshoplar ile Türkiye’de konsept olarak alanında bir ilki oluşturdu.

Bilişim Festivali IFEST 2023’e katıldığı için memnuniyetini dile getiren Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Festivalin Batman’a ve Türkiye’ye önemli katkıları olduğunu vurguladı. Başarılı çalışmaları için Batman Üniversitesi personelini tebrik eden Sözbir, festivale daveti ve gösterdiği misafirperverlik için Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İdris Demir’e teşekkür ederek, başarılı çalışmalarının devam etmesi temennisinde bulundu.


Editör: N. Ölmez

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.