İSTANBUL VALİSİ DAVUT GÜL'E ÖNEMLİ ZİYARET

Düzce Sivil Toplum Kuruşları Federasyonu ( DÜZDEF), İstanbul Valisi Davut Gül'ü ziyaret etti.

İSTANBUL VALİSİ DAVUT GÜL'E ÖNEMLİ ZİYARET
13.10.2023 - 17:21
Kaynak: Haber Merkezi

Düzce Sivil Toplum Kuruşları Federasyonu ( DÜZDEF),  İstanbul Valisi Davut Gül'ü ziyaret etti. Düzce Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu DÜZDEF Genel Başkanı FARUK ÇAKMAK, Ziyaret sonrasında, yaptıkları görüşmenin verimli geçtiğini ve Valinin yerel seçimlerden sonra Düzce'ye geleceğini duyurdu. Faruk Çakmak ziyaret hakkında; "İstanbul Valisi Davut Gül ile toplantımız Akşam 20:30’da başladı. Düzce Dernekler Federasyonu hakkında detaylı bilgi verdik. Sayın Vali, DÜZDEF ile her zaman işbirliğine açık olduğunu ve etkinliklere katılmak istediğini söyledi. Düzce için başarılı bir sunum gerçekleştirdik. Ayrıca yerel seçimlerin sonrasında Düzce'ye geleceği haberini veren Sayın Valimize Düzce’yi en iyi şekilde tanıtacağız. Düzce Erzurumlular Derneği'nde Çağ Kebap ikram edeceğiz ve onu  Düzce’deki Erzurumlu Hemşehrileri ile buluşturacağız. " açıklamalarında bulundu.

Ziyarete; DÜZDEF Genel Başkan Yrd. Handan Cumhur, İstanbul Anadolu yakası Düzceliler Dernek Başkanı Muhsin Küçükdişli, Engin Tokaç, Hatice Kayabaşı, Mustafa Ak, istanbul Avrupa Yakası Düzceliler Dernek Başkanı Abdülkerim Kaval, DÜZDEF Yönetim Kurulu Üyesi Rasim Atabaş ve Ayşegül Soylütürk katılım sağladı.

İstanbul Valisi Davut Gül ziyaret için DÜZDEF'e teşekkür ederek Düzce ve DÜZDEF hakkında şunları söyledi:
"DÜZCE şirin Güzel bir İlimiz. 22 Farklı Kültürü Bünyesinde barındıran Örnek bir ilimiz. Sayenizde Düzce’yi çok daha iyi tanıma fırsatı buldum. DÜZDEF’in İstanbul’da yapacağı etkinliklere katkı sağlamak isterim. Seçim sonrası DÜZCE’ye geleceğim. Başta DÜZDEF Başkanı Faruk Çakmak ve değerli Düzce’lilere teşekkür ediyorum"


Editör: E. Ceren Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.