CİHAT ALGÜN : "İSTANBUL'DA FARKIMIZ YAPILARIMIZ OLACAKTIR"

CİHAT ALGÜN : "İSTANBUL'DA FARKIMIZ YAPILARIMIZ OLACAKTIR"
11.10.2023 - 09:52
Kaynak: Haber Merkezi

28 yıldır yaşam alanları ve bir çok aileyi ev sahibi yapan Algün İnşaat, yeni projelerle Düzce'den sonra İstanbul'un Ataşehir ve Beylerbeyi bölgelerinde hayallerinizin ötesinde bir yaşam sunmaya devam ediyor.
Algün İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün;

 "İstanbul'da fark yaratan projelerimiz olacak" diyor. 28 yıldan beri birçok aileye ev sahibi yaparak yaşam alanları sunan Algün İnşaat, şimdi Düzce'den sonra İstanbul'un Ataşehir ve Beylerbeyi bölgelerinde hayallerin ötesinde bir yaşam sunmayı hedefliyor. Algün İnşaat'ın Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün, "İstanbul'da ilk aşamada Algün Ataşehir ve Algün Beylerbeyi projelerimizi geliştiriyoruz. Beylerbeyi'nde 81 bin metrekarelik bir alanda yaklaşık bin 250 konut içeren büyük bir proje hayata geçireceğiz. Diğer projelerimiz ise Ataşehir'de rezidans tarzında olacak ve iki blok halinde inşa edilecek. Ataşehir'deki projemiz, 250 rezidans daire ve merkezi bir ofis içerecek. Her iki projemizle birlikte İstanbul'da iddialı bir giriş yapacağız" dedi.


Algün, "Düzce'de ise büyük projelerimiz devam ediyor. Düzce'de yapılan projelerin satışları hala devam ediyor. Ailelere ev sahibi olmaları için zaman zaman kampanyalar düzenliyoruz. Düzce bizim için çok önemli bir şehir, burada çok emeğimiz var. Düzceliler de bizlere güvenerek dairelerimizde huzur içinde yaşıyorlar. Daire almayı düşünenlere sesleniyorum, Algün İnşaat'a uğramadan daire almamalarını tavsiye ediyorum. Her bütçeye uygun daire seçeneklerimiz bulunuyor. Ayrıca kendi finansmanımızla daire alma imkanı da sunuyoruz. Tek yapmaları gereken bize güvenmek, dairelerimizde rahatça yaşasınlar" dedi."


Editör: N. Ölmez

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.