TACİZ SUÇLAMASINDA MAHKEME SERBEST BIRAKTI

TACİZ SUÇLAMASINDA MAHKEME SERBEST BIRAKTI
5.10.2023 - 17:06
Kaynak: Haber Merkezi

Spor Sokak’ta lisesi bir kızı taciz eden Y.B’nin ilk vukuatı olmadığı öğrenildi. Daha öncede taciz suçlamasıyla şikayet edilen yaşlı adamın aynı zamanda fındık işi yaptığı ortaya çıktı. Yaşlı adam hakkında mahkeme kararını verdi.
Spor Sokak’ta yaşanan olayda 80 yaşındaki Y.B isimli şahıs liseli 15 yaşındaki bir kıza önce hal hatır sordu ardından ise ihtiyaçları olup olmadığını da sorarak evine davet etti. Genç kız yaşlı adamın bu sözlü tacizi üzerine olay yerinden uzaklaşarak esnaflara sığındı. Durumu öğrenen esnaflar olay yerinden uzaklaşmaya çalışan Y.B’yi yakalayarak önce etkisiz hale getirdiler ardından ise polisi arayarak polis ekiplerine teslim ettiler. Göz altına alınan Y.B isimli şahıs tüm gece polis nezarethanesine tutuldu ve sabah saatlerinde Düzce Adliyesi’ne sevk edildi. Daha öncede hakkında aynı suçlamanın olduğu öğrenilen Y.B çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı.


Editör: N. Ölmez

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.