OKUL SPORLARI KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

Düzce'de 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı okul sporları koordinasyon toplantısı yapıldı.

OKUL SPORLARI KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI
5.10.2023 - 10:31
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Konferans Salonu'nda düzenlenen okul sporları koordinasyon toplantısında 2022 - 2023 yılının faaliyetleri değerlendirilerek, 2023-2024 döneminde gerçekleştirilecek faaliyetler ve sistemde yapılan değişiklikler hakkında antrenör ve beden eğitimi öğretmenlerine bilgiler verildi.  
Düzenlenen toplantıya Valimiz Sayın Selçuk Aslan, Vali Yardımcımız Sayın Ömer Yılmaz, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Spor Hizmetleri Müdürü Gülay Ercan, Spor Şube Müdürü Altuğ Kuru, İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Yasemin Çağır ve Beden Eğitimi Öğretmenleri katıldı.  
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı açılış konuşmasını yaptı. Yapılan sunumların ardından Valimiz Sayın Selçuk Aslan konuşmasını gerçekleştirdi.
Toplantı çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.


Editör: N. Ölmez

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.