ÜÇKÖPRÜ'NÜN DOĞALGAZ'I 2024'E NİYE KALDI?

Gazetemizin WhatsApp ihbar hattına üçköprü vatandaşlarından mağdur oldukları konusunda mesajlar geliyor.

ÜÇKÖPRÜ'NÜN DOĞALGAZ'I 2024'E NİYE KALDI?
20.09.2023 - 13:35
Kaynak: KONURALP TV

Daha önce üçköprü’ye doğalgaz verileceğini açıklayan yetkililer üçköprüde  dere’nin iki yakasının bağlanması sonucunda kotasının düştüğünü bu nedenle yatırımın 2024’e kaldığını açıkladılar.

Yetkililerden aldığımız habere göre DSİ,Karayolları ve Doğalgaz İşbirliği ile yapılması planlanan doğalgaz hizmeti, verilen dilekçelerin cevabında bu yılın yetişmeyeceğini önümüzdeki sene için programa alındığını söylediler.

Üçköprülü vatandaşları bu yıl yapılacağını açıklayan yetkililerin açıklamalarından tüm vatandaşların evlerine doğalgaz yaptırdıklarını söyleyerek mağdur olduklarını ilettiler.Gazetemizin WhatsApp ihbar hattına mesaj gönderen üçköprü vatandaşları mağdur olduklarını bu sene yapılmazsa bizlere bu kadar “neden evlerimize doğalgaz tesisatı yaptırdılar? bizler şuan mağduruz,her ağızdan birileri birşeyler  söylüyorlar biri yapılacak diyor diğeri yapılmayacak diyor yetkililerin bizlere açıklama yapmasını bekliyoruz” dediler.


Editör: N. Ölmez

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.