‘’YOLUMUZUN ASFALT YAPILMASINI İSTİYORUZ’’

Dünyanın en büyük iki silah ihracatçısından biri olan ve Çilimli’de faaliyet gösteren Avrasya Dipçik ürünlerinin Dünyanın 10 ülkesinde imzası bulunmaktadır.

‘’YOLUMUZUN ASFALT YAPILMASINI İSTİYORUZ’’
3.11.2023 - 10:15
Kaynak: Haber Merkezi

ABD ve Rusya gibi silah ihracatının iki dev ülkesine ihracat yapan Avrasya Dipçik, geniş bir portföyüne sahip. Avrasya Dipçik Genel Müdürü Sercan Demir, toplamda 10 ülkeye ihracat yaptıklarını ve ABD ile Rusya’nın ana pazarı arasında yer aldığını kaydetti.

Düzce’nin Çilimli ilçesinde faaliyet gösteren ve hiçbir bürokratın uğramadığı, yollarını ve elektrik direklerini dahi kendi imkanları ile yapan Avrasya Dipçik’i  Konuralp web tv olarak ziyaret ettik. Genel Müdür Sercan Demir gazetemize verdiği röportajda Düzce’de bulunan bürokrat ve mülki amirlerine sitem dolu bilgiler verdi. ‘’Biz bu devlete katma değer veriyoruz, Dünya ülkelerine ihracat yapıyoruz, ama ne yazık ki buradan kimsenin haberi yok. Daha fabrikamızın yolları dahi asfalt yapılmadı. Buraya ABD ve Rusya’dan gelen önemli misafirlerimiz oluyor, ne yazık ki her geldiklerinde bu yolların halini sorunca çok üzülüyorum, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’dan ve Özel İdare müdürümüzden sizlerin aracılığı ile kış gelmeden bir an önce yolumuzun asfaltını yapmalarını istiyoruz, sayın milletvekillerimizin de bizleri ziyaret ederek bölgede böyle bir yerin olduğunu görürlerse bizleri onurlandırırlar’’ dedi.

Düzceliler olarak bizler böyle fabrikalara ihtiyacımız var, bu yüzden fabrikalarımızın Düzce’den gitmemesi için sahip çıkarak gerekirse yollarını ve ziyaretler yaparak onurlandırılmalı, Konuralp web tv olarak Avrasya Dipçik’in yollarının asfalt yapılmasının takipçisi olacağız.


Editör: N. Ölmez

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.