‘’ASFALT ÇALIŞMALARI ARTIK BAŞLASIN’’

Dünyanın en büyük iki silah ihracatçısından biri olan Avrasya Dipçik, ulaşım konusunda yetkililerden yardım bekliyor...

‘’ASFALT ÇALIŞMALARI ARTIK BAŞLASIN’’
6.11.2023 - 11:57
Kaynak: Haber Merkezi

ABD ve Rusya gibi silah ihracatının iki dev ülkesine ihracat yapan Avrasya Dipçik, geniş bir portföye sahip... Avrasya Dipçik Genel Müdürü Sercan Demir, toplamda 10 ülkeye ihracat yaptıklarını ve ABD ile Rusya’nın ana pazarı arasında yer aldığını kaydetti.

Düzce’nin Çilimli ilçesinde faaliyet gösteren ve hiçbir bürokratın uğramadığı, yollarını ve elektrik direklerini dahi kendi imkanları ile yapan Avrasya Dipçik’i, Konuralp web tv olarak ziyaret ettik. Genel Müdür Sercan Demir, gazetemize verdiği röportajda; Düzce’de bulunan bürokrat ve mülki amirlere sitem dolu sözler söyledi... ‘’Biz bu devlete katma değer veriyoruz, Dünya ülkelerine ihracat yapıyoruz; ama ne yazık ki buradan kimsenin haberi yok! Daha fabrikamızın yollarına dahi asfalt yapılmadı. Buraya ABD ve Rusya’dan gelen önemli misafirlerimiz oluyor; her geldiklerinde bu yolların halini soruyorlar, cevap vermekte zorlanıyorum! Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’dan ve Özel İdare müdürümüzden sizlerin aracılığı ile kış gelmeden, bir an önce asfaltlarımızın yapılmasını istiyoruz! Sayın milletvekillerimizin de bizleri ziyaret ederek, bölgede böyle bir yerin olduğunu görürlerse bizleri onurlandırırlar’’ ifadelerini kullandı.

Düzceliler olarak, ülkemize katma değer katan Avrasya Dipçik ve benzeri fabrikalara sahip çıkmalıyız! Fabrikalarımızın Düzce’den gitmemesi için gerekli desteği vermeliyiz. Konuralp web tv olarak Avrasya Dipçik’in yollarının asfalt yapılmasının takipçisi olacağız!


Editör: T. Öztürk

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.