DÜZCE ÜNİVERSİTESİ ANAOKULU’NDA ÖN KAYIT BAŞLIYOR

Sorumluluk alabilen, kendilerini rahat ifade edebilen, mutlu, sağlıklı ve çevreye duyarlı bireyler yetiştirmeye devam eden Düzce Üniversitesi Anaokulu’nda 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı ön kayıtları, 03 Temmuz 2023 tarihinde başlıyor.

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ ANAOKULU’NDA  ÖN KAYIT BAŞLIYOR
3.07.2023 - 15:04
Kaynak: Haber Merkezi

Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi’nde 2009 yılında inşa edilen ve Düzce Milli Eğitim İl Müdürlüğü bünyesinde eğitim-öğretim çalışmalarını yürüten Düzce Üniversitesi Anaokulunda; 3, 4 ve 5 yaş gruplarında güvenli ve özgürce eğitim aldıkları 5 sınıfta, 20’şer kişilik guruplar halinde, zihinsel gelişimin yanında, duygusal ve fiziksel gelişime yönelik eğitimler de veriliyor.

 

Deneyimli, donanımlı ve güçlü kadrosu ve Düzce Üniversitesi’nin destekleriyle eğitimde kaliteyi hedefleyen Düzce Üniversitesi Anaokulu,  ailesine, çevresine ve topluma saygılı, özgüveni yüksek ve donanımlı bireyler yetiştirmeyi sürdürüyor.

 

Okul Öncesi Eğitimi 08.00-13.00 saatleri arasında ve Kulüp Etkinlikleri (Sosyal Faaliyetler) 13.00-17.00 saatleri arasında uygulanan Anaokulunun eğitim-öğretim programı, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatını temel alıyor, öğrencilere sabah kahvaltısı, öğle yemeği, ikindi atıştırmalık şeklinde beslenme veriliyor.

 

Düzce Üniversitesi Anaokulu, alanında yetkin idareci ve öğretmen kadrosuna sahip olup aynı zamanda yardımcı personellerle de destekleniyor. Ayrıca yürüttükleri sosyal sorumluluk projeleri ve kültürel faaliyetler ile öğrencilerini geleceğe en iyi şekilde hazırlayan Düzce Üniversitesi Anaokulu’nda sosyal, kültürel ve sportif tesislerinden de yararlanma imkanı bulunuyor.


Editör: A. Durmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.