ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİ OTOGARDA KARŞILADILAR!

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, üniversite sınavında Düzce Üniversitesi'ni kazanarak şehrimize gelen öğrencilerin Düzce'deki ilk günlerinde hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla otogarda bilgilendirme standı kurdu. Stantta öğrencilere, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personelleri ile gençlik liderleri hem Düzce’yi tanıtıyor hem de Gençlik Merkezi ile Yurt faaliyetlerini anlatan broşür veriyorlar.

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNİ OTOGARDA KARŞILADILAR!
2.10.2023 - 09:32
Kaynak: Haber Merkezi

Düzce Otobüs Terminali, yeni üniversiteli olan gençleri ağırlarken, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı da öğrencilere kucak açtı. Üniversite öğrenimi için gelen öğrenciler, yabancısı oldukları bu şehirde İl Müdürü İsa Yazıcı tarafından karşılandı. Genç üniversitelilerin kayıt, barınma ve ulaşım konusunda sıkıntı çekmemeleri için İl Müdürü Yazıcı, öğrencilerle yakından ilgileniyor.


Üniversitelerde eğitim döneminin başlamasıyla binlerce öğrenci farklı şehirlerde eğitimlerini
sürdürebilmek için yollara düştü. Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ise o gençlere yol gösterebilmek, sorunlarını çözebilmek amacıyla Otogar’ın yolunu tuttu. Öğrencilere çikolata, şeker ve su ikram edilip ardından stantlarda akıllarına takılan tüm sorular yanıtlanıyor.


Editör: C. Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.