OYUNLA İYİLEŞİYORUM

Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi öncülüğünde başlatılan “Oyunla İyileşiyorum” adlı bağış kampanyası sona erdi. Düzce Üniversitesi mensuplarının ve hayırseverlerin desteğiyle toplanan oyuncak, kırtasiye malzemeleri ve temizlik ürünleri Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler il Müdürlüğü vasıtası ile depremzede çocuklara ve ailelere ulaştırılacak.

OYUNLA İYİLEŞİYORUM
8.06.2023 - 17:03
Kaynak: Haber Merkezi

10 ilimizi etkileyen depremlerden etkilenen çocukların oyunla iyileşmeleri, psikolojik açıdan yaşadıkları bu durumu en az hasarla atlatmaları, yaşamla ilişkilerini güçlendirmeleri, oyun ihtiyaçlarını karşılamaları amacıyla başlatılan kampanyadaki malzemeler, Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencilerinin de desteğiyle paketlenerek hazır hale getirildi.

Düzce Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada, kampanyaya destek olan mensuplara ve tüm hayırseverlere teşekkür edildi.


Editör: B. Akkaya

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Düzce Üniversitesi, Gündem, Düzce