KÖYLERDE ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Düzce'de kışa hazırlık olarak köy yollarında asfaltlama seferberliği! İl Özel İdaresi, Köylerde çalışmalara hız kesmeden devam ediyor.

KÖYLERDE ASFALT ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
31.10.2023 - 11:58
Kaynak: Özel Haber

Kış aylarının zorlu şartlarına karşı alınan önlemlerle asfalt çalışmaları hız kesmeden sürüyor. Kışın olumsuz hava koşullarıyla karşı karşıya kalmadan, yolların en iyi durumda olmasını hedefleyen Düzce İl Özel İdaresi, yazın başlattığı asfaltlama çalışmalarını sonbaharla birlikte genişletiyor.

Yaz aylarında birçok köy yolunda asfaltlama çalışması gerçekleştiren İl Özel İdaresi, sonbaharla birlikte Köylerde çalışmalar yaparken çalışmaları bizzat yerinde denetleyen yetkililer, projenin başarılı bir şekilde ilerlediğini belirtiyor. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayri Şen ve İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç, çalışmaları bizzat inceleyerek çalışanlarla bir araya geldi.


Köylerde asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hayri Şen ve İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç, projenin kusursuz ilerlemesi için tüm ekiplerin büyük bir özveriyle çalıştığını gözlemledi. Ekiplerle bir süre sohbet eden yetkililer, onların motivasyonunu artırmak ve teşekkür etmek amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdi.

Düzce İl Özel İdaresi'nin öncülüğünde yürütülen asfaltlama çalışmaları, kış aylarının getireceği zorluklara karşı alınan önemli bir adım olarak öne çıkıyor. Hem ulaşımın daha konforlu olması hem de olası kazaların önüne geçilmesi adına, bu tür çalışmaların devamının gelmesi bekleniyor.
Editör: E. Ceren Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.