YUSUF KISA YAZDI: "BAKIŞ AÇISI"

YUSUF KISA YAZDI: "BAKIŞ AÇISI"
30.10.2023 - 13:17
Kaynak: Özel Haber
1

Cumhuriyetimizin 100. Yılını ülke olarak görkemli bir şekilde kutladık. Her ne kadar kutlamayı içine sindiremeyenler olsa da yüce Türk milleti gereğini yaptı. Bu durum gösteriyor ki Türk milletinin azmi ve kararlılığı her şeyin üstesinden gelir, yeter ki birlik ve beraberliğimizi, kardeşliğimizi ve vatanseverliğimizi TC. Devletine karşı sevgimizi esirgemeyelim.

Cumhuriyetimizin 100. Yıl kutlamaları aynı zamanda İsrail şımarıklığına, küstahlığına ve bütün dünya devletlerine de gözdağı niteliğinde olmuştur. Yüce Türk milleti Atasına Devletine ve Cumhuriyetine her şeye rağmen sahip çıkmıştır. Bu bir halk hareketidir. Cumhuriyet tartışılamaz sorgulanamaz ve Türk milletinin kırmızı çizgisidir. Bu böyle bilinmelidir.

Cumhuriyet, bastığı yeri toprak diye değil vatan diye bilen, altında yatan binlerce kefensiz şühedaya, başsız kalmış aziz Türk milletimize Başkomutan olmuş Mustafa Kemal ATATÜRK ve mücadele arkadaşlarına sonsuz rahmetler diliyorum. Bu vesile ile cumhuriyetimizin 100. Yılını en kalbi duygularımla kutlar daha nice sonsuz 100 yıllar dilerim.

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE.


Editör: E. Ceren Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • İsa merkez ilçe başkanı isa
    İsa merkez ilçe başkanı isa
    30.10.2023 15:53

    Kalemine sağlık başkanım