YENİ YAYIN DÖNEMİNE HAZIRLANAN KONURALP TV'YE ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Bir süredir yeni yayın dönemine hazırlanan ve stüdyosunu baştan sona yenileyen Konuralp Tv, aynı zamanda gazete hazırlığı da yapıyor. Bu süreçte yoğun bir çalışma temposuna giren gazeteye yapılan hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

YENİ YAYIN DÖNEMİNE HAZIRLANAN KONURALP TV'YE ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
14.10.2023 - 14:54
Kaynak: Özel Haber

Yenilenme süreci beraberinde internet haberciliği ile günlük haberleri yayınlamaya devam eden Konuralp Tv, yenilenmesi vesilesiyle tebrik ve destek için stüdyomuzu ziyarete gelen misafirlerini ağırlıyor.

Bugün gazetemizi ziyaret eden Türkiye Değişim Partisi Eski Kadın Kolları Genel Başkanı Kader Büyükparmaksız ve eşi Sinan Büyükparmaksız, yeni ofisi ve stüdyomuzu gezdiler. Ziyaretleriyle bizi onurlandıran Büyükparmaksız ailesi, gazetenin imtiyaz sahibi olan eski Türkiye Değişim Partisi İl Başkanı Sezgin Aktaş’a ve gazetemizin çalışanlarına yeni yayın döneminde başarılar dilediler.

Konuralp Tv ekibi olarak; Türkiye Değişim Partisi Eski Kadın Kolları Genel Başkanı Kader Büyükparmaksız ve eşi Sinan Büyükparmaksız'a, onurlandıran ziyaretleri ve güzel dilekleri için teşekkür ederiz.


Editör: E. Ceren Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.