"BİR DÖNEM DAHA BAŞKANLIK GÖREVİME DEVAM ETMEK İSTİYORUM"

Beyköy'e hizmetleriyle vatandaşın takdirini toplayan Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, önümüzdeki dönem de başkanlık görevine devam etmek istediğini açıkladı.

"BİR DÖNEM DAHA BAŞKANLIK GÖREVİME DEVAM ETMEK İSTİYORUM"
7.10.2023 - 10:52
Kaynak: Özel Haber

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, ilçe ve beldesindeki çalışmalarına hız vermiş verdi. Kılıç, göreve geldiği günden itibaren Beyköy'ü yaşanabilir bir yer haline getirmek için önemli hizmetlere imza attı.

Son olarak gerçekleştirdiği projesi ile Beyköy'e Kaledibi Mesire Alanını kazandırarak Beyköylüler ve Düzceliler için dinlenebilecekleri ve piknik yapabilecekleri bir tesis kazandırdı. Ayrıca, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan aldığı hibe ile bir arazöz aracını itfaiye aracına dönüştürerek Beyköy'ün ihtiyaçlarını karşılamak için çaba sarf etti.

Başkan Osman Kılıç bu konu hakkında araç filosunu genişleterek Beyköy'e daha iyi hizmet sunma amacında olduğunu ve yaptıkları çalışmanın başarıyla gerçekleşmesinin mutluluğunu yaşadığını söyledi.  Bu başarıda katkısı olan milletvekilleri ve il başkanına teşekkür ettiğini de ekledi.

Başkan Osman Kılıç, Beyköy'ü yaşanabilir bir belediye haline getirmek için gece gündüz çalıştığını ve çalışmaları planlarken vatandaşların isteklerini göz önünde bulundurduğunu vurguluyor. Belediyenin bütçesi doğrultusunda hizmetler sunmaya çalıştıklarını, şehrin turistik alanlarını geliştirmek ve misafirleri en iyi şekilde ağırlamak için ellerinden geleni yaptıklarını söylüyor. Planlanan Altyapı ve asfalt çalışmalarının devam ettiğini belirten Kılıç, bir dönem daha belediye başkanlığı yapmayı arzu ettiğini ve vatandaşlarının desteklerini beklediğini ifade etti. 


Editör: E. Ceren Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.