DEVA PARTİSİ DÜZCE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MURAT CAYMAZ VE PARTİLİLER VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ .

DEVA Partisi Akçakoca  belediye başkan adayı Yılmaz Şengül, beraberinde Deva partisi kurucu il başkanı, Düzce belediye başkan adayı  Murat Caymaz ve partililer ile birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

DEVA PARTİSİ DÜZCE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MURAT CAYMAZ VE PARTİLİLER VATANDAŞLARI ZİYARET ETTİ .
20.03.2024 - 15:50
Kaynak: Haber Merkezi

DEVA Partisi Akçakoca belediye başkan adayı Yılmaz Şengül, Deva Partisi kurucu il başkanı ve Düzce belediye başkan adayı Murat Caymaz ile birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Şengül ve beraberindeki heyet, seçmenlerle bir araya gelerek vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Ziyaretlerde, vatandaşların gösterdiği ilgi ve destek dikkat çekti.

Siyasi çevreler, Deva Partisi'nin merkez sağın adresi olmaya en güçlü adayı olarak görüldüğünü belirtiyor. Parti, ülke genelinde olduğu gibi bölge ve ilçelerde de yoğun çalışmalarına devam ediyor. Özellikle Deva Partisi'nin il genelindeki en etkili ismi olarak kabul edilen Murat Caymaz, bölgedeki sevilen ve saygın iş ve siyasetçilerinden biri olarak nitelendiriliyor. Caymaz, partisinin bölge genelindeki en önemli gücü olarak değerlendiriliyor.

Bu ziyaretler ve çalışmalar, Deva Partisi'nin yerel düzeyde etkinliğini artırmaya yönelik stratejisinin bir parçası olarak görülüyor. Parti, seçmenlerle doğrudan temas kurarak onların sorunlarını dinleyip çözümler sunarak güven kazanmaya ve desteklenmeye devam ediyor.


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Düzce Belediyesi, Siyaset, Düzce, Akçakoca