''ESER;ŞEHRİMİZE SAHİP ÇIKMAK ADINA OYUMUZU KULLANDIK''

MHP Düzce Belediye Başkanı Adayı Yılmaz Eser, seçim sürecinde şehre olan bağlılığını ve hizmet amacını vurgulayan bir açıklamada bulundu

''ESER;ŞEHRİMİZE SAHİP ÇIKMAK ADINA OYUMUZU KULLANDIK''
31.03.2024 - 15:45
Kaynak: Haber Merkezi

MHP Düzce Belediye Başkanı Adayı Yılmaz Eser, seçim sürecinde şehre olan bağlılığını ve hizmet amacını vurgulayan bir açıklamada bulundu. Eser, "Düzce için canla başla çıktığımız yolda şehrimize sahip çıkmak adına oyumuzu kullandık" diyerek kararlılığını ortaya koydu.

Seçim sürecinde rakipleriyle rekabet ettiği süreçte, diğer adaylara başarılar dileyen Eser, kullanılan tüm oyların vatana millete hayırlı olmasını niyaz etti.

Yılmaz Eser'in ifadeleri, seçim atmosferinde birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparken, aynı zamanda demokratik sürecin ne kadar değerli olduğunu da gösterdi.

Düzce halkı, seçimde adaylarına destek verirken, adaylar da bu desteği memnuniyetle karşılıyor ve şehir için en iyisini yapma sözü veriyorlar.


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.