YILMAZ ESER ADIM ADIM GELİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser seçimlere az bir zaman kala seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

YILMAZ ESER ADIM ADIM GELİYOR
27.03.2024 - 12:18
Kaynak: Haber Merkezi

YILMAZ ESER ADIM ADIM GELİYOR
Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser seçimlere az bir zaman kala seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Eser gittiği her yerde projelerini anlatarak vatandaşlardan destek istiyor. İnşaat Mühendisi olan ve yaptığı bütün işleri düzgün yapan Eser seçildiğim taktirde Düzce’ye iyi eserler bırakmak için gece gündüz demeden çalışacağını belirtti.
Yapacağı projelerin hepsini titizlikle üzerinde çalışan Eser vatandaşa dokunacak projeler olduğunu dile getiriyor.
Projelerin benim için zor olmadığını belirterek zaten benim işim bu diyerek vatandaşlara projelerini anlatmaktadır. Projelere değinecek olursak şu şekilde sıralaya biliriz.
ŞEHİRİÇİ RAYLI SİSTEM PROJESİ
Soğancı sapağından başlayacak olan tramvay hattı ile Atatürk Devlet Hastanesi ve Üniversite bölgesine kadar uzanacak. Böylelikle trafiği azaltıp ulaşımı rahatlatayacak ve şehrimize yeni bir estetik kazandıracak.
GENÇLİK VE SPOR KAMPÜSÜ PROJESİ
Gençlerimizin sporlarını yapıp, duşlarını alabilecekleri, ücretsiz yemek ve internetinin olduğu spor kampüsü inşaa edip, şehrimizden en iyi sporcuların çıkmasına olanak sağlıyacağız. Gençlerimizi kötü alışkanlıklarından uzak tutacak bütün imkanları bedelsiz olarak kullandıracağız.
SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI KAMPÜSÜ PROJESİ
Etkin köken bakımından oldukça zengin olan şehrimizdeki etkin derneklerimizi tek bir alanda toplayıp, birbirleri ile iletişim halinde olmalarını ve iş birliği yapmalarına olanak sağlayacağız. Etkinliklerini yapmaları için çok amaçlı bir salon oluşturup, burayı derneklerimize bedelsiz teslim edeceğiz.
FUAR MERKEZİ, OTEL VE İŞYERİ KAMPÜSÜ PROJESİ
Düzcemizde bir ilki gerçekleştirerek fuar merkezimizi açacağız. Yapıacak olan fuarlara başka şehirlerden gelecek katılımcılar için bir otelimiz ve çevresinde de işyeri kampüsü oluşturacağız, esnafımızın kazanması için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.
EVCİL HAYVAN OTELİ BAKIM VE TOPLAMA MERKEZİ PROJESİ
Doğa ile iç içe çağın gerekliliklerine uygun bir bakım ve toplama merkezi kuracağız. İnsanların istedikleri zaman ziyaret edip hayvanlarımızla iç içe olabileceği bir sistem oluşturup aynı zamanda evcil hayvanlarını ücretsizce bırakabilecekleri bir hayvan oteli inşaa edeceğiz.
AKILLI KAVŞAK PROJESİ
Yonca kavşaklar yapıp trafiği sıkıştırmaktansa akıllı kavşaklarla trafiğin akışını hiç kesmeden rahatlatacağız. Hal kavşağı, olimpiyat kavşağı, öztürkler kavşağı, beçi  üniversite kavşağı ve kervan kavşağının iç kısımdaki trafik sorununu yapacağımız üst geçitler ile hiç aksatmadan net bir şekilde çözeceğiz.
ALT YAPI KANALİZASYON YAĞMUR SUYU VE İÇME SUYU PROJESİ
Düzce artık su kesintisi yaşamayacak. Alt yapı çağın gerekliliklerine göre dizayn edilip bir kere yapılacak. Uzun vadeli düşünülüp en modern sistemler kullanılacak. Artık şehrimiz köstebek deliklerinden kurtulacak.


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.