MEHMET KELEŞ ''YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN GARANTİSİDİR''DEDİ.

İYİ Parti il teşkilatının organize ettiği iftar programına katılan Mehmet Keleş, mahalle statüsüne yeni kavuşan Otluoğlu mahallesinde vatandaşların sorunlarını ve beklentilerini dinledi.

MEHMET KELEŞ ''YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN GARANTİSİDİR''DEDİ.
20.03.2024 - 14:25
Kaynak: Haber Merkezi

İYİ Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş parti teşkilatı ve meclis üyesi adaylarıyla birlikte saha çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Esnaf ziyaretleri ile birlikte mahalle buluşmalarına da ara vermeden devam eden başkan Keleş; Otluoğlu mahallesi sakinleriyle iftar sofrasında buluştu.

İYİ Parti il teşkilatının organize ettiği iftar programına katılan Mehmet Keleş, mahalle statüsüne yeni kavuşan Otluoğlu mahallesinde vatandaşların sorunlarını ve beklentilerini dinledi. 

İftar programı sonrasında yaptığı kısa teşekkür konuşmasında “Biliyorum ki mahalle olarak bir an evvel belediye hizmetlerinden faydalanmayı ümit ediyorsunuz. Bu şehrin büyümesine birlikte şahit olduk. Önceki başkanlıklarımda Düzce’nin planlı ve düzgün gelişmesi için çok emek verdim. Düzce kısa zamanda tam 16 kat büyüdü. Benden sonra tek bir çivi dahi çakılmadığını üzülerek görüyorum. Geçmiş belediyecilik tecrübem ve alacağım hızlı kararlarla buraya en kısa sürede doğalgazı getirecek başkan benim. Sizleri doğalgaza benim kadar hızlı kimse kavuşturamaz. Buradan bunun sözünü veriyorum. Göreve geldiğimizde Düzce’de doğalgaza kavuşmayan bir sokak bile kalmayacak” dedi.

İftar davetine katılan bir mahalleli “Mehmet başkanım, Biz sizi tanıyoruz. Geçmişte yaptığınız işleri de biliyoruz. Yaptığınız onca hizmete rağmen rantiyecilerin tekerine çomak soktuğunuz için, kimseye ballı börekli ihaleler sunmadığınız için sürekli haksızlıklara uğradınız. Buna rağmen hizmet etmek için yola çıktınız, yolunuz açık olsun” ifadelerini kullandı. 

İftar programı sonrasında Otluoğlu camiinde teravih namazını kılan Keleş; Otluoğlu mahalle konağı ve Ağa mahallesi kahvehanelerinde gece geç saatlere kadar vatandaşlarla sohbet etti, sorunlarını dinledi ve çözüm önerilerini paylaştı. 

Kahvehane sohbetlerinde, Düzcelilerin iktidara kızgın ve kırgın olduğunu gördüğünü söyleyen Başkan Keleş, mevcut başkan Faruk Özlü’den de memnun olmadıklarını söyleyen vatandaşlara “Haklısınız. Çok zor günler yaşıyoruz. Ekonomi hepimizin belini büktü. Herkes bir kuyrukta, ya ekmek kuyruğunda ya kıyma kuyruğunda. Halkın dayanacak gücü kalmadı. İktidar sesimizi duymuyor. Başkan Faruk bey de maalesef kendini Tayyip Erdoğan sanıyor. İnsanları aşağılıyor. Belediyeyi yönetemiyor. Büyük otobüsle ulaşım olmaz diyordu şimdi büyük otobüsleri almış Anıtpark’ta sergiliyor. Aldın kullansana. Atatürk’e mi gösteriyor otobüsleri anlamadım. Düzelteceğiz. Hiç merak etmeyin. Yeter ki isteyin. Yeter ki pireye kızıp yorgan yakmayın. Faruğa kızıp Davut’a oy vermeyin. Belediyecilik şarkı söylemeye benzemez. Emaneti ehline verin.” diyen Başkan Keleş, Düzcelilerin taleplerini tek tek dinledi ve not aldı.


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Düzce Belediyesi, İyi Parti, Siyaset, Düzce