MEHMET KELEŞ GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR

İYİ Parti belediye başkan adayı Mehmet Keleş’e seçimlere çok az bir süre kaldığı şu günlerde  destek üstüne destek yağıyor. 

MEHMET KELEŞ GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR
28.03.2024 - 14:54
Kaynak: Haber Merkezi

MEHMET KELEŞ GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR

İYİ Parti belediye başkan adayı Mehmet Keleş’e seçimlere çok az bir süre kaldığı şu günlerde  destek üstüne destek yağıyor. 

31 Mart Pazar günü yapılacak olan Mahalli idareler genel seçimlerine sayılı günler kala destekler çığ gibi büyüyor. Gün içinde yaptığı ziyaretlerle aylardır hallaç pamuğu gibi attığı sahalarda son dokunuşları yapan Keleş’e farklı siyasi platformlar da açık destek vermeye devam ediyor. 

Türkiye İttifakı Partisi Sinan Oğan teşkilatı  İl başkanı Okan Ören Merkez İlçe Başkanı Muhammet Sert Merkez İlçe başkan yardımcısı Cavit Sert ve Teşkilat başkanı Tahir Kavçar ile birlikte kalabalık bir parti topluluğunun olduğu heyet İYİ Parti teşkilat binasında Mehmet Keleş’i ziyaret ederek desteklerini iletti. 

İYİ Parti il başkanı Yunus Özay Er, Teşkilat başkanı Kadir Erdoğan, Gençlik Kolları başkanı Can Vural’ın hazır bulunduğu toplantıda sıcak ve samimi bir ortam oluşması gözlerden kaçmadı.

Türkiye İttifakı Partisi il başkanı Okan Ören toplantıda yaptığı konuşamada “ Gönüllülerimize aylar öncesinden en iyi aday ve en iyi kadroya aday çıkarmayarak destek vereceğimize söz vermiştik. Hizmet edecek kadroya destek verip Düzce için çalışacağız ve Düzce’yi metruk bir şehirden güzel bir şehir olması için el birliği ile mücadele edeceğiz. Bu mücadeleyi yapacağımız kişi ve kadrolar tarafımızca belirlendi.  36 yıllık tecrübesi ile Düzce’nin öz evladı Mehmet başkanımla görüşerek bu kararı aldık. Desteğimizi son güne bırakarak, son gülen iyi güler diyerek, ilgili yerlere 1 nisan şakası yapmak üzere bu kararı aldık. Bizi yalnız bırakmayan teşkilatıma sonsuz teşekkür ediyorum. Biz Sinan Oğan gönüllüleri olarak Sevdamız Düzce liderimiz Mehmet başkan!” dedi.


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.