AK PARTİ’DEN SEÇİM TURU

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, beraberinde ile AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ile birlikte seçim turu gerçekleştirdi.

AK PARTİ’DEN SEÇİM TURU
30.03.2024 - 14:09
Kaynak: Haber Merkezi

AK PARTİ’DEN SEÇİM TURU
ÖZLÜ VE ŞENGÜLOĞLU, SEÇİM OTOBÜSÜ İLE KSS VE YENİ SANAYİYİ GEZDİ
ÖZLÜ’DEN SANAYİ ESNAFINA HEDİYE 

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, beraberinde ile AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ile birlikte seçim turu gerçekleştirdi. Seçim otobüsü ile Küçük Sanayi Sitesi (KSS) ve Yeni Sanayi Çarşısını dolaşan Özlü ve Şengüloğlu, esnafları selamlayarak, hediyeler dağıttı. 


Aday adaylığı sürecini halkla iç içe geçiren Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, seçim çalışmaları doğrultusunda gün boyu birçok ziyaret gerçekleştiriyor. Vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyen Özlü’nün son durağı KSS ve Yeni Sanayi Çarşısı oldu. 


Seçim otobüsünde AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ile birlikte sanayi esnaflarını selamlayan Başkan Özlü, aynı şekilde esnafların teveccühleri ile karşılaştı. Esnaflara hediyeler vermeyi de ihmal etmeyen Özlü, seçimlerde desteklerini beklediğini iletti.


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.