KONURALP TV’YE ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

2023 Yılında Yayın Hayatına başlayan ve 1. Yaşını kutlayan Konuralp TV’ye ziyaretler devam ediyor.

KONURALP TV’YE ZİYARETLER DEVAM EDİYOR
22.03.2024 - 17:56
Kaynak: Özel Haber

Konuralp TV 1 yaşında

Kurulduğu günden beri objektif haber yayıncılığı ile yoluna devam eden ve kısa sürede yaptığı canlı yayın programlarla 1 yılda basın camiasına kendini kanıtlayan Konuralp tv 1. Yaşını kutlamaya devam ediyor.

Bugün 1. Yaş gününde bizleri yalnız bırakmayan her zaman basının yanında olan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye ve basın camiasında bizi sayfalarına taşıyan Damla Gazetesi yayın sahibi Asu Beşer Karpuz’a Tüm haber sitelerinde Konuralptv’nin 1. Yaşını kutlayan DMA Haber Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çakır’a ve basına her konuda yardımcı olan bizzat  Konuralptv’ye çiçek gönderen Ak Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu’na teşekkür ederiz.

Ayrıca Bağımlılıkla Mücadele ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Nagehan Yavuz, Dernek Başkan Yardımcısı İsmail Bedirhan, Dernek üyesi Recep Kocaman’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Düzce Basınına her konuda yardımcı olan basındaki arkadaşlarla bire bir ilgilenen Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam Konuralptv’nin 1. Yaşını kutlamak için televizyonumuza gelerek, Konuralptv’nin kısa sürede çok büyük işler başardığını objektif yayın anlayışı ile çizgisini sürdüren Konutralp tv çalışanlarına başarılar diledi.

21 Mart 2023 tarihinde yayın hayatına başlayan Konuralp TV ilk yılını başarıyla tamamladı.

Haber Merkezi
Haber MerkeziTüm Haberleri
Konuralp TV 1 yaşında
 

21 Mart 2023 tarihinde yayın hayatına başlayan Konuralp TV ilk yılını başarıyla tamamladı. 1 yaşına giren Konuralp TV, Düzce ve bölgede gelişen haberleri okuyucusu ile buluşturuyor. Düzce Damla Gazetesi olarak Konuralp TV’nin 1. kuruluş yılını kutluyor, nice yıllar diliyoruz.

Konuralp TV 1 yaşında

# düzcedamla gazetesiDüzce Damlason dakikatürkiyegündemkonuralp tvhaberokuyucu1 yaşındadüzce haberkonuralpbölgemartilkgazetesidamla

Konuralp TV 1.Yaşını Kutladı

Güçlü kadrosu ile Düzce'de yaşıyan vatandaşlara hızlı ve doğru haberi ulaştırmak adına hizmet veren Konuralp TV 1. yılını kutladı.

GÜNDEM Yayın: 22 Mart 2024 - Cuma - Güncelleme: 22.03.2024 13:52:00
Editör - DÜZCE MEDYA GRUP
 Okuma Süresi: 38 sn.
 
 Düzce'de önde gelen basın kuruluşları arasında yerini hızlı bir şekilde alan Konuralp TV 1. yıl dönümünü kutladı. Güçlü kadrosu ile yaptığı çalışmalarla kısa zamanda adından söz ettiren Konuralp TV, gazetesi,tv programları ve haber portalı ile Düzce'de yaşayan vatandaşlara hızlı ve doğru haberi ulaştırma ilkesi ile hizmet veriyor. Yazı İşleri Müdürü Sezgin Aktaş, Genel Koordinatör Mücahit Özcan,Genel Yayın Yönetmeni Ceren Deviren ve bünyesinde bulunan bütün personellerinin bu önemli günlerini Düzce Medya Grup ailesi olarak kutlarız.
 
 

Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.