TEKSTİL ÇALIŞANLARI VE İŞ MERKEZİ SAKİNLERİ İLE BULUŞTU

SEÇMENİN CAYMAZ’A GÜVENİ TAM

TEKSTİL ÇALIŞANLARI VE İŞ MERKEZİ SAKİNLERİ İLE BULUŞTU
23.03.2024 - 12:46
Kaynak: Haber Merkezi

DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, seçim çalışmaları kapsamında Ayteks Tekstil, Duman Tekstil ve Pak Ekizceli iş merkezini ziyaret etti. Çaldığı her kapıda teveccühle karşılanan Caymaz, şehrin ekonomik ve ticari potansiyelini en üst seviyede kullanarak Düzce'yi daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için projelerini anlatmaya devam ediyor.

 

DEVA Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Murat Caymaz, 31 Mart tarihinde gerçekleştirilecek olan seçimler için çalışmalarına devam ediyor.

Yerel ve mahalli idareler seçimlerine artık sayılı günlerin kaldığı bu kritik süreçte vites yükselten Caymaz, Düzce'nin iş dünyasıyla yakın temas halinde olmaya devam ediyor. Caymaz, şehrin ekonomik ve ticari potansiyelini en üst seviyede kullanarak Düzce'yi daha yaşanabilir bir şehir haline getirmeyi hedefliyor.

Düzce’de tekstil alanının önemli işletmelerinden ve dünya markalarına üretim yapan Ayteks Tekstil, Duman Tekstil’i ziyaret eden Caymaz, şehrin ekonomik dinamiklerini ve iş dünyasının beklentilerini yakından inceledi. İşletme sahipleri ve çalışanlarıyla bir araya gelerek, sektördeki mevcut durumu değerlendirdi.

Fabrikalarda üretim süreçleri ve istihdam konuları üzerine yapılan görüşmelerde Caymaz, işletmelerin karşılaştığı sorunları dinlerken, Düzce için hazırladığı projeler hakkında da bilgiler verdi.

Ardından Pak Ekizceli iş merkezini ziyaret eden Caymaz, işletme sahipleri ve esnaflarla bir araya gelerek, ticaretin ve iş dünyasının güncel meselelerini konuştu. İş merkezinde gerçekleştirilen ziyarette Caymaz, iş merkezi sakinleri ile tek tek selamlaşarak çalışmalarında başarılar diledi.


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.