DÜZCE KONURALPTV ÇALIŞANLARI VALİ SELÇUK ASLAN'I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

Düzce Konuralp Tv ekibi, Vali Selçuk Aslan'ı makamında ziyaret ederek başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

DÜZCE KONURALPTV ÇALIŞANLARI VALİ SELÇUK  ASLAN'I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
20.03.2024 - 17:09
Kaynak: Özel Haber

Düzce Konuralptv Çalışanları Vali Selçuk Aslan'ı Makamında Ziyaret Etti.

Düzce Konuralp Tv ekibi, Vali Selçuk Aslan'ı makamında ziyaret ederek başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Ziyarette Konuralp Tv Yazı İşleri Müdürü Sezgin Aktaş, Genel Koordinatör Mücahit Özcan ve Genel Yayın Yönetmeni Ceren Deviren hazır bulundu. Ziyarette Konuralp Tv ekibine, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü V. Gülsüm Aygün eşlik etti.
Valimiz Sayın Selçuk Aslan ve Konuralp Tv ekibi, ziyaret esnasında Düzce'nin basın ve şehir sorunları hakkında fikir alışverişinde bulunarak, önemli konuları ele aldı. Ayrıca Vali Aslan, seçim sürecinin yoğunluğunun ardından şehrin turizm potansiyeline odaklanacaklarını belirtti ve şehrin tanıtımı için medyanın önemine vurgu yaptı. Seçim sürecinin ardından Düzce için planlanan çalışmalara hız vereceklerini ifade etti.
Konuralp Tv ekibi, Vali Aslan'ın liderliğindeki başarılı çalışmalardan dolayı teşekkürlerini iletti. Vali Aslan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Konuralp Tv'nin 1. yılını kutladı ve ekibe başarılar diledi.


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.