''KELEŞ: GÖREVE GELİRSEM DÜZCESPORU DÜŞÜRMİCEM ''

Dün akşam Konuralp tv’de yayınlanan Gündem programının konuğu İyi Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş’ti. Keleş Pazar günü yapılacak olan Yerel Seçim için çıktığı tv programında Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü için şunları söyledi

''KELEŞ: GÖREVE GELİRSEM DÜZCESPORU DÜŞÜRMİCEM ''
30.03.2024 - 17:28
Kaynak: Haber Merkezi

1. Yaşını kutlayan Konuralp tv ve gazetesi yayınına başladığı günden beri Düzcelilere objektif bir şekilde haberler yaparak gündemi tutmaya devam ediyor.
Dün akşam Konuralp tv’de yayınlanan Gündem programının konuğu İyi Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş’ti.
Keleş Pazar günü yapılacak olan Yerel Seçim için çıktığı tv programında Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü için şunları söyledi. ‘’Keleş benim yaptığım projelerin yapamayacağını söylüyor, benim projelerimin için yapamayacağım proje yok, inşallah Düzcelilerin taktiri ile seçilirsem projelerin yapılıp yapılmadığını bu şehirde durursa görür, Keleş aynı zamanda Özlü’nün afişleri ile ilgilide bu paraların belediyeden çıktığını duyarsam kuruşuna kadar hesap soracağım, Düzcelilerin bir kuruşunu dahi yedirmem, Keleş bu kadar yapılan afişlere para bulunuyor da Düzcespor’a neden bulamıyor, ama biz göreve geldiğimiz zaman şu anda Düzcespor’un 5 maçı kaldı, ilk görevim Düzcespor için işadamlarını ve sporu seven arkadaşlarla bir araya gelip Düzcespor’u liğde bırakmak için elimde ne gerekiyorsa yapacağım bu takım 20 milyonla liğde kalıyorsa çıkmak için 100 milyon bile yetmiyecektir. Keleş ayrıca programda Faruk Özlü’nün mahalle sözleşmelerine değinde, mahalle sözleşmelerinde verdiği vaatleri yerine getirmeyen Faruk Özlü’ye sitem etti.’’
Konuralp tv’nin dün akşamki gündem programı yine rekor sayıda izlenerek Düzce’de gündem yarattı. İzleyenler yorumları ile programa katılırken yaklaşık 2,5 saat süren proğram Mehmet Keleş’in Düzcelilere seslenişiyle sona erdi.


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.