MEHMET KELEŞ MAHALLE SAKİNLERİ İLE İFTAR YAPTI

Düzce Belediye Başkan adayı Mehmet Keleş, şehrin yerel mahallelerinden Dereli Tütüncü ve Cumhuriyet Mahalleleri sakinleriyle bir araya geldi.

MEHMET KELEŞ MAHALLE SAKİNLERİ İLE İFTAR YAPTI
29.03.2024 - 14:25
Kaynak: Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş, Dereli Tütüncü ve Cumhuriyet Mahallesi Sakinleri İle İftar Programında Buluştu

Düzce Belediye Başkan adayı Mehmet Keleş, şehrin yerel mahallelerinden Dereli Tütüncü ve Cumhuriyet Mahalleleri sakinleriyle bir araya geldi. Ortak düzenlenen iftar programında, mahalle sakinleri ve aday Keleş, birlik ve dayanışma ruhu içinde hoş bir sohbet ortamında buluştular.

İftar programında konuşan Mehmet Keleş, yerel yönetimde katılımcı bir yaklaşım benimseyerek, mahallelerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini dikkate alacaklarını belirtti. Dereli Tütüncü ve Cumhuriyet Mahallesi sakinleri ise adayın samimi yaklaşımından memnuniyetlerini dile getirerek, mahallelerinin sorunlarının çözümü konusunda iş birliği yapmaya hazır olduklarını ifade ettiler.

Bu buluşma, yerel seçim atmosferinde adaylar ve vatandaşlar arasındaki doğrudan iletişimin önemini bir kez daha vurguluyor.


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.