SENİN İSMİN BURADA TUTMAZ, GÜLOĞLU!

SENİN İSMİN BURADA TUTMAZ, GÜLOĞLU!
28.03.2024 - 10:04
Kaynak: Özel Haber

Adı, Düzce’den adaylığı konuşulduğundan itibaren kamuoyunda çeşitli yorumlara yol açan ünlü türkücü Davut Güloğlu, aday gösterildikten sonra ki süreçte de, yaptığı açıklamalarla da gündem olmaya devam ediyor.  Bir ara yerel basını avanta istemekle itham eden, daha sonra evimi polisler bastı diye figan eden, pankartlarımı yırttılar diye mağdurları oynayan ve Düzce’yi ilçe sanan Güloğlu, sorsanız Akçakocalı. Arada bir yanındakilerin de gazına gelen Güloğlu, acaba seçilse ne olacak?Düzce’nin kaç mahallesi olduğunu, nüfusunun ne kadar olduğunu  öğrenene kadar birkaç yıl geçer.  Düzce’de iki esnaf bile tanımayan, Yeniden Refah Partisinin ithal adayı Davut Güloğlu’nun  seçim gezilerindeki vaatlerine baksak, Düzce’yi uçuracak sanırsınız.

Sen nerelisin? Ne deneyimin var bu işlerde sayın Güloğlu?  Diğer  adayların bir kısa özgeçmişine bak  istersen Davut Güloğlu.

Ak Parti Adayı ve Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü 5 yıldır görevinin başında, ayrıca bir dönem milletvekilliği yapmıştır. Yani, Düzce’yi, mahalle, mahalle mahalle, köyleri karış karış gezmiş ve  çalışmaları ile dokunuşlarda bulunmuş, ter dökmüş deneyim sahibi bir isim.  Sayın Faruk Özlü, doğma, büyüme Düzceli.  İlkokulu, liseyi Düzce’de tamamlamış akademisyen bir aday. Bir de bakanlığını sayarsak sen çırak çıkarsın Güloğlu.

Hadi birde İyi Parti Adayı Mehmet Keleş ile bir karşılaştıralım seni ünlü sanatçı Davutgüloğlu. 12 Kasım

Cumhuriyet Halk Partisi Adayı Sayın Sedat Çelikel, 22 yıl Düzce’nin  ve Düzcelinin sağlığına ve sosyal aktivitesi ile ve insani ilişkileri ile halkın gönülde yer yapmış Beyin  Cerrahı, Uzman bir hekimdir ve bu şehri ve insanları çok iyi bilir.

MHP adayı ile bir kıyaslayalım isterse seni, Sayın Güloğlu. Doğma büyüme Düzceli olan Yılmaz Eser, inşaat mühendisidir. MHP saflarında gençliğinden bu yana çeşitli kademelerde görev yapmış olan Sayın Yılmaz, mesleki anlamda da önemli projelere imza atmış saygın bir isimdir.

Diğer Partilerin adayları da Düzceli olmak ve bilgi ve tecrübeleriyle sana fark atarlar, sayın Güloğlu.

Sen, 31 Mart’ta seçimi alamazsan çeker gidersin, bu diyardan. Ancak, diğer adaylar hep Düzce’dedir Davutgüloğlu. 

Bir de bir şey daha var. Düzceli ithal aday sevmez. Hatırlatalım istedik.

 

 


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.