ÖZLÜ SOHBET TOPLANTILARINA KONUK OLDU

“ŞEHİR KİMLİĞİ VE KÜLTÜRÜ OLUŞTURMAYA DA ÇALIŞTIK”

ÖZLÜ SOHBET TOPLANTILARINA KONUK OLDU
27.03.2024 - 17:01
Kaynak: Haber Merkezi

ÖZLÜ SOHBET TOPLANTILARINA KONUK OLDU
“ŞEHİR KİMLİĞİ VE KÜLTÜRÜ OLUŞTURMAYA DA ÇALIŞTIK”

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, şehrin farklı kesimlerinden seçmenler ile sohbet toplantılarında bir araya geldi. Özlü, bir yandan şehrin sorunlarını çözerken, diğer yandan bir şehir kimliği ve kültürü oluşturmaya çalıştıklarını anlattı.
31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimlere yönelik propaganda çalışmalarını sürdüren Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, önümüzdeki 5 yıla yönelik projelerini anlatmaya devam ediyor. Üzerinde uzun süredir çalışılan ve kaynakları da hazırlanan projeler ile şehrin gelişme ve kalkınma sürecinin devam etmesini amaçlayan Özlü, seçmenlerde güven oluşturuyor. 


Seçimlere 4 gün kala eğitim camiası temsilcileri, milliyetçi gruplar ve eczacılar ile sohbet toplantılarında bir araya gelen Başkan Özlü, geçtiğimiz 5 yılda şehrin sorunlarını çözdüğünü, bunun yanında stratejik adımlar atarak bir şehir kimliği ve kültürü oluşturmaya da çalıştığını belirtti.  Günü birlik hareket etmediklerini ve milletin değerlerine çok saygılı olduklarını vurgulayan Özlü, doğru bir istikamette ilerlediklerini ifade etti.


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.