YILMAZ ESER : ‘’1500 KİŞİLİK MODERN SANAYİ SİTESİ YAPACAĞIZ’’

Yerel Seçimlerde Düzce Milliyetçi Hareket Partisinden Belediye Başkan Adayı olan Yılmaz Eser Düzce’ye Modern Sanayi Sitesi yapılmalı.

YILMAZ ESER : ‘’1500 KİŞİLİK MODERN SANAYİ SİTESİ YAPACAĞIZ’’
26.03.2024 - 10:39
Kaynak: Haber Merkezi

31 Mart Yerel Seçimlerde mahalle mahalle gezerek Düzce’ye yapacağı projelerini anlatan ve kimse bana yapamaz diyemez diyen Yılmaz Eser ‘’Ben İnşaat Mühendisiyim şehri yeniden yıkar, yeniden yaparım, benim işim inşaat yapmak. Düzce’yede 31 Mart akşamı Düzceliler tarafından taktir görüldüğüm zaman Başkan olursam Düzcelilerle birlikte Şehri yeniden inşa edeceğiz, ilk etapta Düzce’nin girişinin güzelleşmesi için eski sanayi sitesi, yeni sanayini komple yıkacağız. Küçük sanayi sitesinin kuzey kesimine 1500 kişilik modern sanayi sitesi yapacağız, ben inşaat mühendisiyim, bana kimse yapamaz diyemez, ben bunu her türlü yaparım, Eski ve Yeni sanayi yıkıp oraya modern yaşam alanı yapıp, bankaların olduğu, lokantaların, cafelerin olduğu, ofislerin olduğu, yeşilin bol olduğu yerler yapacağız, halkımız Bolu, Sakarya’ya gitmeye gerek kalmayacak, şehri canlandırmamız gerekiyor, bence geç kalınan bir proje, ben göreve geldiğimde ilk işim sanayi projesini hayata geçirmek olacak, ben yapılanlara bakıyorum üzülüyorum, bana kimse yapamaz demesin benim işim inşaat yapmak, Düzce’yi sizinle beraber inşa edeceğiz, bu yüzden Düzce Halkının bana destek vermesini istiyorum. Artık bu şehre dokunan bir belediye başkanı istiyorsanız ekibimle birlikte Düzce’yi yeniden inşa etmeye hazırım’’ dedi.


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.