YOĞUN İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

2023 Yılında Yayın Hayatına başlayan ve 1. Yaşını kutlayan Konuralp TV izleyenlerinin ve Düzceli hem şerilerimizin yoğun ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.

YOĞUN İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ
25.03.2024 - 15:12
Kaynak: Özel Haber

Kurulduğu günden beri objektif haber yayıncılığı ile yoluna devam eden ve kısa sürede yaptığı canlı yayın programlarla 1 yılda basın camiasına kendini kanıtlayan Konuralp TV,

1. Yaşını kutlamaya devam ediyor.

Sizlerden aldığımız güç ile yayınlarımıza devam etmekteyiz. Cumartesi ve Pazar günleri bizleri telefonlarıyla arayan ve seçim çalışmalarının yoğun olduğu için gelemediklerini söyleyerek,

1. Yaşımızı kutlayan.Belediye başkan Adaylarına, bu günümüzde bizim yanımızda olduğunu hissettiren Düzce Valisi Selçuk Arslan, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda 31 Mart yerel seçimlerde tekrar meclis üyesi adayı olan Hasan Günden, Kaynaşlı’dan İyi Parti İl Genel Meclis Adayı olan ve Berat Emlak Sahibi Berat Öztürk’e çiçeklerinden dolayı teşekkür ederiz.


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.