MERKEZ PAZARYERİNİN YOLLARI ASFALTLANIYOR

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Aziziye Mahallesi'nde inşa çalışmalarında sona gelinen Merkez Pazaryerinin bulunduğu bölgede yapılan kavşak ve çevre yollarının asfaltlama çalışmalarına tüm hızıyla sürdürüyor.

MERKEZ PAZARYERİNİN YOLLARI ASFALTLANIYOR
16.06.2023 - 15:08
Kaynak: Haber Merkezi

Düzce Belediyesi, Aziziye Mahallesi'nde bulunan Merkez Pazaryerinin çevresindeki yolların kazınma çalışmalarını tamamlayan ve bölgeye bir de kavşak kazandıran Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, asfaltlama işlemine geçti.Hem hizmet hem de çevre fiziki şartların iyileştirilerek sağlıklı ve nezih bir işlerliğe sahip olması adına gece gündüz çalışma gerçekleştirilen ve hizmete girmesi noktasında gün saymaya başlayan Merkez Pazaryerinde iç kısımlardaki çalışmalar büyük ölçüde tamamlandı.Ardından Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, hızlı şekilde pazaryeri ve çevre sokakların yeniden düzenlenmesi ve asfaltlanması için çalışma başlattı. Pazaryeri alanının her iki yanındaki yolun kazım işlemlerinin bitmesiyle birlikte gece saatlerinden itibaren hızlı şekilde asfaltlamaya geçen ekipler, bir yandan kavşak çalışmasını bir yandan da çevre kaldırım alanlarının bordür döşeme işlemini tamamladı.Editör: B. Akkaya

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.