NARKOTİK EKİPLERİ ZEHİR TACİRLERİNE GÖZ AÇTIRMIYOR

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü kamu düzeninin ve toplum huzurunun sağlanması için suç ve suçlularla olan mücadelesine kararlılıkla devam ediyor.

8.06.2023 - 11:54
Kaynak: Haber Merkezi

Düzce Valiliği Emniyet Müdürlüğü Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde başarılı çalışmalarına devam ediyor ve uyuşturucu ile mücadelede her geçen gün yeni başarılara imza atıyor;

Bu kapsamda Düzce İli TEM Otoyolu üzerinde bir araçla ilgili yapılan çalışmalarda Düzce tarihinin en yüksek sayıdaki Ecstasy (34.589 adet) yakalaması yapılmış, 1 (bir) şahsa TCK 188 Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti Yapmak suçundan adli işlem başlatılmıştır.

Sahada yürütülen uyuşturucu ile mücadele ile birlikte önleme faaliyetleri kapsamında da 2022 ve 2023 yılları arasında “En İyi Narkotik Polisi Anne” projesi ile 108 eğitim faaliyetinde bulunularak 7586 vatandaşımıza ulaşılmış olup, konu ile ilgili çalışmalar etkin bir şekilde devam etmektedir.

 

Yapılan operasyon sonrası Düzce Valisi Cevdet ATAY, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı  Yasin EMRE, Düzce İl Emniyet Müdürü  Yunus Emre ÜNVEREN ve Düzce İl Jandarma Komutanı J.Albay Sayın Murat KILIÇ Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünü ziyaret ederek tebrik ve teşekkür etmişler, yapılan operasyonla ilgili bilgi almışlardır.


Editör: B. Akkaya
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.