HASAN GÜNDEN, KONURALP TV STÜDYOSUNU ZİYARET ETTİ! 

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden, Konuralp Tv'nin yeni ofisine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Konuralp Tv'nin yeni stüdyosunu gezen Günden, tüm ekibe yeni yayın hayatında başarılar diledi.

HASAN GÜNDEN, KONURALP TV STÜDYOSUNU ZİYARET ETTİ! 
19.10.2023 - 13:49
Kaynak: Özel Haber

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden, Konuralp Tv'ye ziyarette bulundu. Konuralp Tv İmtiyaz Sahibi Sezgin Aktaş, Gazete Koordinatörümüz Mücahit Özcan ve Genel Yayın Yönetmenimiz Ceren Deviren, Hasan Günden'i yeni ofiste ağırladı. Günden, yeni yayın dönemine hazırlanan Konuralp Tv stüdyosunu gezerken, bir yandan da ilerleyen süreçteki plan ve programları ilgiyle dinledi. Tamamen değişen kadromuzun yeni yüzleriyle tek tek tanışarak, Konuralp Tv ve ekibine yeni yayın döneminde başarılar diledi.

Ziyarette başlıca konuşulan konular arasında yaklaşan yerel seçimler, Düzce siyaseti ve Ülke gündemi gibi konular ele alındı. Düzce'de gerçekleştirilen projeler ve Düzce'nin son dönemdeki gelişimi,ihtiyaçları, şehrin ilçeleri, beldeleri ve adayları hakkında fikir alışverişinde bulunulduğu saygılı ve keyifli bir ziyaret oldu. Hoş sohbeti ve güzel dilekleriyle gazetemizi onurlandıran Günden, seçimlerin yaklaştığı süreçte basın ve yayın organlarının vatandaş ve adaylar üzerindekiki önemine vurgu yaptı. Özellikle bu gibi süreçlerde daha da anlam kazanan haberciliğin zorluklarından bahsederek, tüm basın kuruluşlarına teşekkür etti. Sezgin Aktaş'ın yaşanan yoğunluğa rağmen, süreci başarıyla idare ettiğini dile getirdi.

Konuralp Tv olarak, Hasan Günden'e televizyonumuza yaptığı nazik ziyareti ve destekleri için teşekkür ederiz. Ekibimizle birlikte, ayın hayatımız boyunca, vatandaşlarımıza güncel haberleri doğru şekilde aktarmak ve tarafsız haber yapmak için çalışacacağız.


Editör: N. Ölmez

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.