ÇELİKEL ‘’ŞEFFAF BELEDİYECİLİĞİ GETİRECEĞİZ’’

Düzce’mizi iyileştirme vakti geldi diyen Çelikel mahalle, kahve ve sendikaları gezerek destek istedi.

ÇELİKEL ‘’ŞEFFAF BELEDİYECİLİĞİ GETİRECEĞİZ’’
21.03.2024 - 14:20
Kaynak: Haber Merkezi

ÇELİKEL ‘’ŞEFFAF BELEDİYECİLİĞİ GETİRECEĞİZ’’

Düzce Cumhuriyet halk Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Sedat Çelikel seçim çalışmalarına meclis üyeleri ve İl ve İlçe yönetim kurulu ile birlikte ziyaretlerine devam ediyor.

İşimiz gücümüz Düzce sloganıyla yola çıkan ve bugüne kadar Düzce Halkının sağlığını iyileştirmek için çalıştım, şimdi Düzce’mizi iyileştirme vakti geldi diyen Çelikel mahalle, kahve ve sendikaları gezerek destek istedi.

 

Düzce’de çok sorunların olduğunu bu sorunların üstesinden gelecek kadrolara sahip olduğunu dile getiren Çelikel ‘’Düzce için çok iyi projelerim var, bunları hayata geçirmek için Düzcelilerden destek istiyorum, bu seçimde Düzce için değişim olsun, Cumhuriyet Halk Partisi olarak Düzce’de Belediyecilik anlamında çok iyi şeyler yapacağıma inanıyorum, her şeyden önce şeffaf belediyeciliği getireceğiz, yapacağımız her bir şeyin hesabını vatandaşlarımıza vereceğiz, ihalelerimizi canlı vererek herkesin gözü önünde yapacağız, yani Düzce’de gülen ve mutlu yaşayan bireyler görmek istiyoruz. Gittiğimiz ziyaretlerde Düzcelilerden çok büyük ilgi görüyoruz, inşallah 31 Mart Yerel Seçimlerde sandığada bu ilgi yansırsa 1 Nisan’da allahın izni ile Düzcelilerle birlikte Düzce’yi 5 yıl yöneteceğiz’’ dedi


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.