AYŞE KEŞİR VE TURUNCU ATKILI KADINLAR .

AK Parti Kadın Kolları, Yerel Seçim Öncesi Sahada Aktif Rol Alıyor.

AYŞE KEŞİR  VE TURUNCU ATKILI KADINLAR .
20.03.2024 - 16:03
Kaynak: Haber Merkezi

AK Parti Kadın Kolları, Yerel Seçim Öncesi Sahada Aktif Rol Alıyor

AK Parti Kadın Kolları, 31 Mart yerel seçimlerine doğru hız kesmeden çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye genelinde 81 ilde faaliyet gösteren Kadın Kolları üyeleri, turuncu atkılarını takarak sokak sokak vatandaşlarla buluşuyor.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, partinin yalnızca seçim dönemlerinde değil, yılın her gününde vatandaşlarla temas halinde olduklarını vurguluyor. Keşir, 5 milyon 506 bin 206 kadın üyeyle Türkiye'nin en büyük kadın hareketine sahip olduklarını belirtiyor ve partinin kadın üyelerinin ülkenin dört bir yanında kapıları açan anahtar ve gönüllere dokunan eller olduğunu dile getiriyor.

Özellikle Ramazan ayında farklı bir yöntem izleyen AK Parti Kadın Kolları, programlarını haftalık olarak ortak hazırlayarak ülke genelinde hasta, yaşlı, şehit ailesi, ihtiyaç sahibi ve öğrencileri ziyaret ediyor. Ziyaretler, şehrin koşullarına göre evlerden ofislere, tarlalardan diğer mekânlara kadar geniş bir yelpazede gerçekleştiriliyor.

Partinin amaçları arasında sadece partiyi ve icraatlarını anlatmak değil, aynı zamanda vatandaşların sorunlarını dinleyip ilgili makamlara iletmek ve çözüm için çaba harcamak da bulunuyor.

AK Parti Kadın Kolları, seçim öncesi ve sonrasında da sahada aktif rol alarak vatandaşların yanında olduğunu göstermeye devam ediyor.

 
 
 
 
 

Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.