AK PARTİ’DEN SEÇİM TURU

HEDİYELER DAĞITAN ÖZLÜ, ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ

AK PARTİ’DEN SEÇİM TURU
25.03.2024 - 17:33
Kaynak: Haber Merkezi

AK PARTİ’DEN SEÇİM TURU
ÖZLÜ VE KEŞİR, SEÇİM OTOBÜSÜNDEN HALKI SELAMLADI
HEDİYELER DAĞITAN ÖZLÜ, ÇOCUKLARI SEVİNDİRDİ


Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü ile AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir seçim turuna çıktı. Seçim otobüsü ile mahalleleri dolaşan Özlü ve Keşir, vatandaşları selamladı, çocuklara hediyeler dağıttı. 

Aday adaylığı sürecini halkla iç içe geçiren Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, gün boyu birçok ziyaret gerçekleştiriyor. Vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyen Özlü, yeni dönemde hayata geçireceği projeleri de anlatıyor. 
Ziyaretlerinde her kesimden vatandaşın teveccühü ile karşılanan Özlü, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir ile birlikte iftar öncesi seçim otobüsü ile kısa bir şehir turu yaptı. Vatandaşları selamlayan Özlü ve Keşir’e, vatandaşlar da el sallayarak yanıt verdi. Bazı yerlerde sevgi gösterileri karşısında otobüsten inen Özlü, vatandaşlarla buluştu, çocuklara hediyeler verdi.


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.