CHP HEYETi DÜZCE'DE

Chp Meclisi Üyesi Armağan Erdoğan Ve Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı Tüm Emekli Sen Sendikalarını ziyaret etti.

CHP HEYETi DÜZCE'DE
9.12.2023 - 15:25
Kaynak: Haber Merkezi

31 Mart Mahalli İdareler seçimleri öncesi,partinin seçimlerde yarışacak adaylarını belirlemek için yürüttüğü çalışma devam ederken,CHP'li milletvekilleri de yerel seçimler için sahaya indi. Bu kapsamda Cumhuriyet Halk Partisi Düzce Örgütünün bu haftasonu Ankara'dan misafirleri vardı.Saha çalışması yaparak genel merkeze rapor sunacak olan isimler,Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı ve Parti Meclis üyesi Armağan Erdoğan'dan oluştu.Düzce'ye gelerek bir takım parti içi ziyaretler gerçekleştiren milletvekili  Baltacı ve Erdoğan ilk olarak,İl Başkanlığı binasında İl,İlçe,kadın ve gençlik örgütleri ile bir araya geldi.Ardından aday adaylarıyla görüşmeler yapan heyet,kente dair projelerinden,neden aday olduklarına kadar birçok konuda kendilerini dinleyip notlar aldı.Ziyaretin ikinci gününde ise Düzce'de bulunan bazı sivil toplum kuruluşları görüşen heyet,kente dair nabız yoklayarak adaylık için hangi isimlerin öne çıktığını sordu ve bir rapor oluşturmak için Düzce'den ayrıldı.
Tüm iller için hazırlanan raporlar aday belirleme süreçlerinde değerlendirmeye alınacak.

CHP Düzce İl Başkanı Özcan Dağıstanlı konuyla ilgili:

"Parti Meclisi Üyemiz Armağan Erdoğan Ve Kastamonu Milletvekilimiz Hasan Baltacı ile birlikte Kesk, Eğitim Sen, Sağlık Emekçileri Sendikası "Ses", Tüm Emekli Sen Sendikalarını ziyaret ettik.
Ziyaretimizde Düzcemizin yerel sorunları ile ülke gündemini konuşarak, Yerel seçimler ile ilgili istek ve beklentileri konusunda gerekli notlar alarak fikir alışverişinde bulunduk." dedi


Editör: E. Ceren Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.