TALİH ÖZCAN'DAN KONURALP TV'YE ÖZEL ZİYARET!

Konuralp Tv'nin girdiği yenilenme süreci vesilesiyle; CHP Düzce Milletvekili Sayın Talih Özcan, gazetemize hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TALİH ÖZCAN'DAN KONURALP TV'YE ÖZEL ZİYARET!
25.09.2023 - 18:37
Kaynak: Haber Merkezi

Konuralp tv, baştan sona aldığı değişim kararı ile yeni sezona sıfırdan, bomba gibi hazırlanıyor. Tamamen yenilenmiş bir şekilde okuyucular ile bir araya geleceğimiz bu sezonda; yeni yetenekli kadromuz ve baştan sona yenilenmiş tv stüdyomuz ile, yeni projelerimizle aranızda olacağız. 

CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan, Konuralp Tv olarak girdiğimiz bu yoğun yenilenme sürecindeki istikrarımız ve azmimizi tebrik etmek adına gazetemize hayırlı olsun ziyaretinde bulunurak, ekibimizi onurlandırdı. Ziyaret esnasında Konuralp Tv imtiyaz sahibi Sezgin Aktaş ve gazetemiz koordinatörü Mücahit Özcan, Sayın Talih Özcan'ı ofisimizde en iyi şekilde ağırlamak ve yenilenme sürecinde yapılan ve yapılması planlanan çalışmaların detayları hakkında bilgilendirme yapmak adına ziyaret esnasıda hazır bulundular. 

Yerel seçim sürecindeki çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan, ziyaret boyunca samimi sohbeti eşliğinde, yerel seçim süreci hakkındaki gelişmelerden ve projelerden bahsederken, bu süreçle yakından ilgilendiğine ve sürece verdiği öneme vurgu yaptı. Gazetemiz hakkında yürütttüğümüz çalışmaları ve benimsediğimiz ilkeleri ilgiyle dinleyerek önümüzdeki süreç hakkında tavsiyelerde bulundu. Konuralp Tv'yi uzun süredir takip ettiğini söyleyen Sayın Talih Özcan, çalışmalarımızı oldukça başarılı bulduğunu ve ilerleyen süreçlerde de günümüze kadar elde ettiğimiz başarıların, bundan sonrasında da devamlılığını dilediğini söyleyerek gazetemizi ve ekibimizi gururlandırdı. Bunların yanı sıra sohbet boyunca gerek ülke gündemi, gerek Düzce siyaseti gerek ise günümüz haberciliği gibi gündemimize oturan konular hakkındaki görüşlerini ekibimiz ile paylaştı.

Sayın Talih Özcan, günümüzde haberciliğin zorluğundan ve habercilik ilkeleri hakkında şahsi görüşlerinden bahsetti. Günümüzde varolan haber kuruluşlarının tarafsızlığını koruma konusunda son derece özen göstermesi gerektiğini ve medyanın vatandaşlar üzerinde oynadığı rolün öneminden dolayı vatandaşı yönlendirmeden, gerçek ve doğru bilgi vermek gerektiğinden bahsetti. Özcan; taraflı yayıncılığın ve şahsi çıkarların gözetildiği çokça örneğine şahit olduğumuz günümüz haberciliğinde, taraf tutmadan ayakta kalmanın zorluğuna rağmen, tarafsızlık adına verdiğimiz çabayı takdir ettiğini ve teşekkürlerini ilettiğini dile getirdi. 

Bunların yanında konu hakkında söylediği ifadelerde; " Düzce'de ne kadar çok yayın organı olursa, bizler de vatandaşlara vermek istediğimiz mesajları o kadar net ve çeşitli bakış açılarıyla iletebiliriz. Bu nedenle basının gelişimi konusunda atılan her bir adımı sonuna kadar destekliyoruz. Gazetenizi ve ekibinizi,  cesaretiniz ve azminiz adına kutluyorum. Verdiğiniz emeklerin karşılığını alacağınıza sonuna kadar inanıyorum. Yeni döneminizin   hayırlı olmasını içtenlikle diliyorum" sözlerine yer vererek ziyareti sonlandırdı. 


Konuralp Tv ailesi olarak başarı temennileri ve içten destekleri ile bizi gururlandıran sayın vekilimize, iyi dilekleri ve samimi ziyareti için ekibimiz adına  teşekkürlerimizi iletmek isteriz. Saygın isimlerin arkamızda olduğunu bilmek ve bu zamana kadar verilen emeklerin karşılığını görmek her birimizin çalışma isteğini pekiştirmenin yanı sıra, her geçen gün daha da azimle yol almamıza sebep olmaktadır.

Biz de Konuralp tv ekibi adına, yayın hayatımız devam ettiği müddetçe; tarafsız habercilik, doğru, güncel, objektif ve ilkeli habercilik anlayışı ile hareket edeceğimizi ve hiçbir şahsi çıkar gözetmeden yalnızca vatandaşın çıkarlarını göz önünde bulundurarak, gerçek ve yansız haber yapmak için sonuna kadar çalışacağımızı içtenlikle belirtmek isteriz. Yeni dönemimizde yepyeni kadromuz, yeni ofisimiz ve sıfırdan düzenlediğimiz stüdyomuz ile yeni sezonda, yeni projelerle aranızda olacağız.


Editör: C. Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.