CHP ADAYI MUSTAFA YILDIZ’A AKÇAKOCA’DAN BÜYÜK DESTEK!

Akçakoca Belediye Başkanlığına CHP'den Adaylığını Koyan Mustafa Yıldız, Akçakoca Halkı Tarafından Büyük Destek Gördü.

CHP ADAYI MUSTAFA YILDIZ’A AKÇAKOCA’DAN BÜYÜK DESTEK!
2.10.2023 - 14:16
Kaynak: Özel Haber

 

2024 Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla adaylar yavaş yavaş belirlenmeye başladı. 

CHP seçimler için, il ve ilçelerde büyük titizlikle aday arayışlarına devam ediyor. Yavaş yavaş adaylarını belirlemeye çalışan CHP, Düzce’de Rıdvan Bilgin’in belediye başkan adayı olacağı konuşurken; Akçakoca’da ise bölgede yaşayan vatandaşın yakından tanıdığı ve öğretmenlik hayatı boyunca binlerce öğrenci yetiştirmiş Tarih öğretmeni Mustafa Yıldız’ın Akçakoca Belediye Başkan adayı olacağı iddia edildi. İsmi gündeme geldiğinden beri parti tabanında ve Akçakoca’da adaylığı heycanla karşılandı.

Görev yaptığı kurumlarda kamu kaynaklarının kullanımı konusundaki hassasiyet ile tanınan Mustafa Yıldız, Akçakoca Belediyesi’nin mevcut durumu hakkında yakın bilgi sahibi olduğunu ve mevcut durumun kolaylıkla tersine çevirilebileceğine inandığını ifade ederek adaylar arasında en dikkat çeken isim oldu.

Mustafa Yıldız, Akçakoca’da aday gösterildiği taktirde Akçakoca’yı turizmde en iyi yerlere getireceğini, borç içinde olan Akçakoca belediyesini refaha çıkartacağını ve işçi maaşlarının zamanında ödeneceğini ve bölge esnafına borcunun olmadığı bir belediye başkanlığı yapacağını dile getirdi.

Vaatleriyle bölge halkının dikkatini çeken Mustafa Yıldız bir konuşmasında bölge halkı tarafından destekleneceğine dair inancını; 
"Bu zamana kadar Akçakoca’da yetiştirdiğim öğrencilerin ve Akçakoca halkının bana destek vereceğine inanıyorum." ifadelerini kullanarak dile getirdi.


Editör: C. Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.