ARANAN SUÇLULAR YAKALANDI!

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin yaptığı dikkatli ve titiz çalışmalar sonucunda hakkında aranması bulunan şahıslar yakalandı.

ARANAN SUÇLULAR YAKALANDI!
9.10.2023 - 11:44
Kaynak: Haber Merkezi

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin yaptığı saha çalışmalarında 1 şahsın üzerinde ve çantasında yapılan aramada 40 adet elektronik sigara ele geçirildi. Şüpheli hakkında 5607 kaçakçılıkla mücadele kanunu kapsamında işlem yapıldı. 
Ayrıca, bina ve eklentilerinde muhafaza altına alınan eşya hakkında hırsızlık suçundan 9 yıl 10 ay 15 gün kesilmiş hapis cezası olan 1. Herkesin girebileceği yerde bulunan eşya hakkında hırsızlık suçundan 5 yıl kesilmiş hapis cezası olan 1. Bin içinde muhafaza altına alınmış olan eşya hakkında hırsızlık suçundan 4 yıl 2 ay kesilmiş hapis cezası olan 1 şahıs olmak üzere toplam 3 şahıs yakalanarak işlemleri işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildiler. 


Ayrıca, muhtelif suçlardan aranan 6 şahıs yakalanarak gerekli adli işlemler başlatıldı.


Editör: E. Ceren Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.