ASAYİŞ EKİPLERİNDEN SUÇLULARA ŞOK UYGULAMA!

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, suç ve suçlulara karşı yaptığı uygulamalar kapsamında harcadıkları yoğun mesai sonucunda, suçlularda darbe etkisi yarattı. Kısa zaman içerisinde uyuşturucu madde satışı, kaçak silah ticareti ve bir süredir aranan şahısların yakalanması gibi bir çok suçlara emniyet tarafından müdahale edildi.

ASAYİŞ EKİPLERİNDEN SUÇLULARA ŞOK UYGULAMA!
25.09.2023 - 12:47
Kaynak: Özel Haber

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekiplerinin yaptığı uygulamalarda suç ve suç unsurlarına karşı yoğun mesai harcanıyor. Yapılan uygulamalarda çok sayıda uyuşturucu madde ve ruhsatsız silah ele geçirilirken bir süredir aranan şüphli şahıslar yakalandı.


Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan bölge, şok, sabit yol uygulamaları sonucunda 2 adet Ruhsatsız Tabanca, 35 gram Sentetik Kannabinoid ve 1 gram Metamfetamin maddesi ele geçirildi.


Ayrıca, uyuşturucu ve uyarıcı madde kabul etme veya bulundurma suçundan 1 kişi,  kasten adam öldürme suçundan 1 kişi, ikametten hırsızlık suçundan 1 kişi ve motosiklet hırsızlığı suçundan da 1 kişi olmak üzere, yakalanan şüpheli şahıslar emniyet tarafından tutuklanarak cezaevine teslim edildi.


Editör: C. Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.