DEV PROJELER HAYATA GEÇİYOR

Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz, iller Bankası A.Ş arasında imzalanan “Sürdürülebilir Şehirler Projesi Ek Finansman -II” projelerini hayata geçiriyor.

DEV PROJELER HAYATA GEÇİYOR
2.11.2023 - 17:29
Kaynak: Haber Merkezi

Bu kapsamda, projelerin ön inceleme, kontrol, fizibilite ve değerlendirme süreçlerini başarıyla tamamlayarak uygulama aşamasına geçti.
 Belediye Başkan Yardımcıları, birim amirleri ve yetkilileri ile iş paylaşımı ve görev dağılımı yapılarak uygulamaya geçiş süreci resmen başlatıldı.
Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz, projelerin başarılı bir şekilde uygulanmasına odaklanarak şehirlerinin kalkınmasına katkı sağlamayı sürdüreceklerini ifade ederken,” Bu projeler, şehrimizin geleceğini şekillendirecek ve yaşam kalitesini yükseltecek önemli adımlardır. İşbirliği ve koordinasyon içinde çalışarak, projelerin başarıyla uygulanmasını sağlayacağız. İlerleyen dönemde şehrimiz, altyapı iyileştirmeleri, ekonomik büyüme, çevresel sürdürülebilirlik ve toplumun refahı açısından önemli kazanımlar elde edecek" dedi.


Editör: N. Ölmez

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.