AKÇAKOCA BELEDİYESİ SOSYAL YARDIMLARA DEVAM EDİYOR

Akçakoca Belediyesi Sosyal ve Kültürel İşler Gönüllü Koordinatörü Nursen Yanmaz, ihtiyaç sahibi bir yatalak hastaya destek olmak amacıyla özel bir girişimde bulundu. Nursen Yanmaz, hastanın yaşam koşullarını iyileştirmek ve daha rahat bir yaşam sürdürebilmesi için bir yatak hediye etti.

AKÇAKOCA BELEDİYESİ SOSYAL YARDIMLARA DEVAM EDİYOR
9.11.2023 - 12:41
Kaynak: Haber Merkezi

Yatağa bağımlı hastanın yakını Akçakoca Belediyesinden hasta yatağı talebinde bulundu. Taleplerine kısa sürede Gönüllü Koordinatör Nursen Yanmaz tarafından ailenin tespitleri yapılıp belediye ekipleri tarafından yatağı evine götürerek aileye teslim etti.

Yapılan hizmetten memnun olduklarını belirten hasta yakını, Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Sosyal ve Kültürel İşler Gönüllü Koordinatörü Nursen Yanmaz ve belediye ekiplerine teşekkür etti.

BAŞKAN YANMAZ’IN SPONSOR OLDUĞU SPORCU TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın, atletizm alanında sponsor olduğu Yusuf Şen Ödeyici Türkiye şampiyonu oldu.

Başkan Yanmaz, sporun gelişimi ve yerel yeteneklerin desteklenmesi amacıyla sponsor olduğu Yusuf Şen Ödeyici, İzmir’de düzenlenen Türkiye Atletizm Uzun atlama Şampiyonası'nda muhteşem bir performans sergileyerek şampiyon oldu.

BAŞKAN YANMAZ’A TEŞEKKÜR ETTİ

Ödeyici, 6 yıl önce başladığı bu sporda, 2 sene önce Fenerbahçe takımına transfer olduğunu belirterek, Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz’a sponsorluk desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Yanmaz’da, Ödeyici’nin şampiyon olmasından mutlu olduğunu belirterek, yetenekli sporculara her zaman destek olacağını ifade etti.


Editör: T. Öztürk

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Akçakoca Belediyesi, Türkiye