MHP AKÇAKOCA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI M.OKAN YANMAZ PROJELERİNİ HAYATA GEÇİRİYOR.

''Bu projemiz ile Akçakoca hem turizm alanında farklı bir ivme kazandıracak hem de vatandaşlarımızın güzel vakit geçirebilecek alanları hayata geçireceğiz"

MHP AKÇAKOCA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI M.OKAN YANMAZ PROJELERİNİ HAYATA GEÇİRİYOR.
20.03.2024 - 14:49
Kaynak: Haber Merkezi

HOBİ BAHÇELERİ PROJESİ 
AKÇAKOCA'MIZA HAYIRLI OLSUN
Akçakoca Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) Akçakoca Belediye Başkan Adayı M. Okan Yanmaz, projelerini hayata geçiriyor.
Hobi bahçeleri projesini hızlandıran Başkan Yanmaz, her yaştan insanlarımızın sosyal bir ortamda kaliteli vakit geçirebilmeleri amacıyla, içinde küçük ahşap kulübelerin, otopark alanlarının ve çocuk oyun parkının bulunduğu, küçük ölçekli bahçelerde bitki yetiştirme teknikleri ve bahçe bakımıyla bahçeciliği öğrenecekleri, kendi yiyeceklerini yetiştirebilecekleri, piknik gibi açık hava etkinlikleriyle sosyalleşebileceği bu projeyi sizler için hayata geçiriyoruz dedi.
Başkan Yanmaz, hem sosyalleşmeyi hemde tuirzme katkı sağlayacak olan bu proje hakkında," Akçakocamıza hayırlı olsun. İlçemizde insanlarımızın sosyalleşebilecek alanların oluşması için elimizden geleni yapıyoruz. Bu projemiz ile Akçakoca hem turizm alanında farklı bir ivme kazandıracak hem de  vatandaşlarımızın güzel vakit geçirebilecek alanları hayata geçireceğiz" 


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Akçakoca Belediyesi, MHP, Siyaset, Akçakoca