YANMAZ GECE,GÜNDÜZ SAHADA

Akçakoca Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) Akçakoca Belediye Başkan Adayı M. Okan Yanmaz, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

YANMAZ GECE,GÜNDÜZ SAHADA
20.03.2024 - 13:14
Kaynak: Haber Merkezi

Yanmaz gece, gündüz sahada
Öğrencilere ve esnaflara destekler devam edecek
Akçakoca Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) Akçakoca Belediye Başkan Adayı M. Okan Yanmaz, 31 Mart'ta gerçekleşecek yerel seçimlere 11 gün gibi kısa bir süre kalmasına rağmen çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Eğitim kurumları ve esnafları ziyaret eden Yanmaz, başkanlık yaptığı dönemde öğrencilerle ile esnaflara verilen desteklerin devam edeceğini, özellikle esnafların kazançlarının artması için çeşitli projeler hazırladıklarını söyledi. 
Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz, 31 Mart yerel seçimlerine hazırlanırken gezilmeyen yer sıkılmayan el bırakmıyor. Esnaf, eğitim kurumları, ev ziyaretleri, toplantılar gibi faaliyetlere karılan Yanmaz halkla iç içe olmaya devam ederken büyük ilgi ve teveccüh ile karşılanıyor. 


İlçede bulunan eğitim kurumlarını ziyaret eden Başkan Okan Yanmaz, göreve geldiği günden bugüne kadar ilçede bulunan öğrencilere belli destekler verdiğini hatırlatarak “Biz öğrencilerimizi çok önemsiyoruz. Bizim geleceğimiz onlar. İçlerinden bilim insanları, esnaflar, iş insanları, doktor, mühendis ve bir çok meslek erbabı çıkacak. Bizim de onlara destek olmak görevimiz. Göreve geldiğimizde ulaşım başta olmak üzere maddi ve manevi bazı destekler verdik. Yeni dönemde de bu desteklerimiz artarak devam edecek” dedi. 
Akşam saatlerinde ise Yeni Mahalle esnaflarıyla bir araya gelen M. Okan Yanmaz, vatandaşlarla tek tek ilgilendi. İftar sonrası kahvehaneleri ve evleri gezen Yanmaz ‘Akçakoca Belediyesi hepimizin belediyesi. Bizi oraya vatandaşlarımız gönderiyor. Biz orada halkın seçtiği başkan sıfatıyla oturuyoruz. Sağda, solda aslı olmayan iddialarla bizi yıpratmaya çalışıyorlar. Ancak vatandaşlarımız belediyenin kendilerinin olduğunun farkında. Bir dilekçe hatta sözlü olarak sorulacak bir soru ile biz bütün iddiaları belgeleri ile açıklamaya hazırız. Akçakoca halkı iftira ve asılsız iddialara inanmayacak kadar zeki ve aklı selim insanlardan oluşuyor. Belediye başkan, başkan yardımcıları ve meclisten oluşmuyor. Bir 4 ayaklı bir yönetim sistemi. Halkında bizim yanımızda olması ve bize yol göstermesi gerekiyor. Biz halkımızdan gelecek her talebi Akçakoca Belediyesi’nin gücü ve imkanlarını sonuna kadar zorlayarak yapmaya çalışıyoruz. Bundan sonra da yapacağız” ifadelerini kullandı.
Akçakoca halkına tüm samimiyeti ve gerçekçilikle yaklaşan ayrıca yamayacağı sözler vermeyen Yanmaz bu tutumu ile büyük takdir topluyor. Yanmaz ayrıca hedefinin Akçakoca’nın turizm ve ekonomik anlamda Türkiye’nin ilk büyük 5 ilçesi arasında yer alması olduğunu da sık sık dile getiriyor.


Editör: N. Şen

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Akçakoca Belediyesi, MHP, Siyaset, Akçakoca