MECLİS ÜYESİ ADAY ADAYINDAN BÜYÜK KARŞILAMA

Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü Cumartesi günü Ağa Mahallesi ve Çay Mahallesinde ziyaretler yaptı.

4.02.2024 - 10:48
Kaynak: Özel Haber

Yerel seçimlere az bir zaman kala mahalle ziyaretlerine devam eden Ak Parti Düzce Belediye Başkanı Adayı Faruk Özlü’yü  karşılayan Ak Parti Düzce Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Çağlar Yıkın, Ağa Mahallesinde ve Çay Mahallesinde davullarla, meşalelerle çoşkulu bir karşılama yaptı.

Yerel Seçimlerde Ak Parti Düzce Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Sami Ata’nın Torunu olan Çağlar Yıkın, Çay Mahallesi ve Ağa Mahallesi’nde sevilen kişiliği ile iki mahallenin de öncülüğünü yapmaktadır. Yerel seçimlerde oy potansiyeli yüksek olan Ağa Mahallesi ve Çay Mahallesi, yapılan tüm seçimlerde Ak Partinin kalesi gibi görünmektedir.

Ak Parti Düzce Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı olan Çağlar Yıkın, Cumartesi akşamı Ak Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Faruk Özlü’ye Çay Mahallesi ve Ağa Mahallesinde öncülük yaparak, kalabalık bir grupla coşkulu karşılama yaptı. Çağlar Yıkın bu karşılamayla, mahallesinde oy potansiyelinin yüksek olduğunu göstererek, yerel seçimlerde Faruk Özlü’ye ve Ak Parti’ye ne kadar güç katacağını göstermiş oldu.

 


Editör: C. Deviren
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.