28. DÖNEM ADAY ADAYLARI NE YAPMAK İSTİYOR!

Akparti’de her ay bir araya gelen 28. Dönem milletvekili aday adayların toplanması, akıllara birkaç soruyu getirdi. Akparti’de acaba yeni bir oluşum mu doğuyor?

28. DÖNEM ADAY ADAYLARI NE YAPMAK İSTİYOR!
16.10.2023 - 17:57
Kaynak: Özel Haber

28. Dönem milletvekili aday adaylarının toplanmasında Özkan Çakır’ın ön ayak olması, parti tabanında “Acaba yeni bir oluşum mu yapılıyor?” düşüncesini doğurdu. Peki bu oluşumun içinde neden Akparti’den aday gösterilen ve seçilemeyen Hakan Kuşçuoğlu yok? Kafaları karıştıran bir diğer soru da bu.


Bu hafta yapılan toplantıya Akparti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu da katıldı. Aynı zamanda Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü de davet edildi ancak işlerinin yoğunluğu sebebiyle toplantıya katılamadı. Bu zamana kadar yapılan toplantılarda neler konuşulduğu merak edilirken; parti içinde güç birliği mi yapılıyor yoksa yapılacak olan seçimlerdekiçlerini mi göstermek istiyorlar belirsiz. Düzce’de hali hazırda Ayşe Keşir ve Faruk Özlü çekişmesi varken, bu ortamda bulunanlar Ayşe Keşir tarafı mı, yoksa Faruk Özlü tarafı mı diye konuşulmaya başlarsa kimse şaşırmasın. Yapılacak olan yerel seçimlerde içlerinden birinin aday gösterilmesi düşünülebilir. Ya da topluluğun seçim sonrasında devamlılık sağlayıp sağlamayacağı da merak konusu. Yapılan bu toplantılar her kesimin dikkatini daha şimdiden çekmeye başladı. 28. Dönem Milletvekili aday adaylarının yerel seçimlerde ne kadar etkisi olacağı merakla bekleniyor.

Konuralp tv ekibi olarak 28. Dönem Milletvekili aday adaylarının toplantılarını takip ederek, gelişmeleri kamuoyuna aktarmaya çalışacağız.


Editör: E. Ceren Deviren

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Konuralp TV (www.duzcekonuralptv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.